Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha gyed-en vagyok valamelyik...

Ha gyed-en vagyok valamelyik banknál kak 500. 000ft-os hitelt?

Figyelt kérdés

A páromnak nincs bejelentett munjahelye de munkája van.

Szeretnénk felvenni fél milliós hitelt.


Van rá esélyúnk vagy nincs?



2013. jún. 25. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A GYED nem számít keresetnek, ha jól tudom, így szinte lehetetlen.
2013. jún. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem fognak adni.
2013. jún. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Nem adnak hitelt segélyre. A GYED nem fizetés.
2013. jún. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálhatod abban az esetben, ha folyószámlára érkezik a gyeded és munkabérként van feltüntetve.
2013. jún. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kerria ***** válasza:

A családi pótlék, gyes-gyed csak kiegészítő jövedelemként számolják, ehhez mindenképpen bejelentett munka szükséges, folyószámlára érkező jövedelemmel.


Így a válaszom, sajnos NEM!

2013. jún. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2012. január 1 után már gyedre sem lehet felvenni semmilyen hitelt, még kezes, adóstárs sem lehetsz. Biztos, mert tavaly kérdeztem meg az OTP-ben, mert lakáshitelnél akartam adóstárs lenni. Mint írták, ha a gyed munkabér néven érkezik a számlára, akkor talán lehet. De gyerek mellett ha csak neked van igazolható kereseted, akkor is kicsi az esély, hogy megkapnád a félmilliót! Ha max. gyedet is kapsz, amit munkabérként utalnak, akkor is valószínű, hogy kérnének kezest. 1 millió ft alatt is kérhetnek kezest vagy adóstársat, ha a hitelfelvevőnek kevés a jövedelme.

Nekem május végén járt le a gyedem, májusban akartam részletre egy laptopot, de mivel gyermekgondozási díj néven utalták, akkor is kell várjak 3 hónap munkabér utalást, hogy egy laptopot vegyek kamatmentes hitelre.

500 ezer forinthoz meg legalább kell 200 ezres jövedelem, ha eltartott is van a családban, a törlesztőrészlet nem lehet több, mint a jövedelem 30%-a. Nézik mennyi a rezsitek, mennyi az eltartott és a hitel és rezsi kifizetése után mennyi pénzetek marad. A családi pótlék nem számít bele a jövedelembe!

Párod hiába dolgozik, ha nem tudja munkáltatóival leigazolni, hogy van jövedelme, így nem veszik figyelembe!

2013. jún. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A gyed, gyes, stb. másodlagos jövedelem, nem adnak rá hitelt. Csak ilyen Provident-féle helyeken. Azt meg győzze fizetni az ember.
2013. jún. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!