Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Nem dolgozom és babát szeretné...

Nem dolgozom és babát szeretnénk, mit kapok?

Figyelt kérdés
Már van egy kisfiam és most újra babát szeretnénk de nincs munkaviszonyom. Milyen pénzekre számíthatok? És amúgy mennyi munkaviszonynak kellene lenni?
2013. júl. 7. 08:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
54%
Hát, ha téged ez a tudat boldoggá tesz hogy a férjem úgyis le fog lépni mellőlem, akkor csaj higgy benne. :) Igaz hogy én nem buzdítottam senkit, hiszen nem is kért buzdítást, se lehurrogást, csak összeget és napok/évek számát. Én ezt meg is válaszoltam, de a lehurrogás mellett nem tudtam elmenni. Mert "buzdítani" nem lehet, de lehurrogni itt nagyon menő.
2013. júl. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a Segítő válaszokat! Valószínűleg nem fogunk éhen halni és a párom sem fog lelépni:) Itt biztos háttér van(igaz csak a halál biztos),de csupán CSAK érdeklődtem...:)
2013. júl. 8. 07:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!