Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Megvan még a családi, vagy...

Megvan még a családi, vagy elköltöttétek már?

Figyelt kérdés
2013. jún. 5. 09:05
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Tényleg elég nyers a kedves válaszoló stílusa,de az viszont tény,hogy van igazság abban,amit mond.


Válság 2008-ban? Volt válság igen,de azért valljuk be őszintén,az emberek nagy százaléka saját magának köszönheti,hogy rossz helyzetbe került. Tisztelet a kivételnek,de én csak 4 családot ismerek a környezetemben,akik nyögik a magas hitelt úgy,hogy mikor felvették,úgy vették fel,hogy addig tudják biztosan fizetni,míg maximum 10-15%-al növekszik. Ehhez képest tudjuk mi lett....

Közben persze szidjuk az albérleteseket,pedig belegondolva,nekik több eszük volt.


Mindegy,a másik,hogy kérdem én,ha a válság olyan nagyon rossz hatással volt rátok 4-5éve,akkor most miért van 3év alatti gyermeketek? Meg kellett volna várni,míg sikerül normálisan összeszedni magatokat,nem gyermeket vállalni,aztán a gazdaságra fogni a helyzetet.


Tisztelet a kivételnek,akik tényleg most azért vannak olyan rossz helyzetben,mert mondjuk betegség ütött be,vagy mert az apuka elveszítette a munkáját. De valljuk be,azért ők vannak kevesebben,a többiek a "mindig volt valahogy" kategória.


Azt már csak mellékesen teszem hozzá,hogy mi úgy vállalunk babát,hogy legalább 3hónapra van félretett pénzünk,ha esetleg a férjem elveszíti a munkáját,legyen miből élni. Annyi idő alatt pedig lehet munkát találni...

2013. jún. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

igazad van.

de ha az ember arra vár, hogy össze szedje magát....sokszor szétmegy a kapcsolat stb.

2013. jún. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
elköltöttem ott van a postán..(számlát fizettem belőle)
2013. jún. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!