Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Megvan még a családi, vagy...

Megvan még a családi, vagy elköltöttétek már?

Figyelt kérdés
2013. jún. 5. 09:05
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

arra nem gondolsz 14-es, hogy valakinek 2 gyerek után jött a 3.baba így nem volt munkaviszonya, és most csak a gyes jár neki?

a férjemnek pedig nincs rendes munkája, pedig diplomás, csak most támogatott tanfolyamot végez, havi 54ezret kap mellette.

2013. jún. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
22%

Akkor minek vállal 3. babát,ha még 2-vel is nehézkes!??

Ennyi pénzre 3 gyereket vállalni??Az nem normális!!

2013. jún. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Én sokkal jobban sajnálom azokat a gyerekeket, akiknek ilyen anyagias, ámde csőlátó és rosszindulatú szülei vannak, mint azokat, akiknek esetleg szegényebb, de normális emberek. Oszd be magadnak ezt is, ne csak a férjed fizetését, te liba.
2013. jún. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagyok csőlátó,és rosszindulatú,csak nem értem,hogy lehet így élni,hogy valaki minden hónap végén a csp.-re vagy a gyes-re vár.Én biztos,hogy nem vállaltam volna így gyermeket.Tudatosan készültünk a gyermekvállalásra.

Férjemnek biztos munkahelye,és jó fizetése van.

Nekem is jó a munkahelyem,szép fizetéssel.Onnan jöttem el szülni,hogy kapjak majd TGYÁS-t,és GYED-et.

A TGYÁS-om,havi 130 000 Ft volt,a GYED-em most 115 000 ft.

Jön hozzá még a férjem 300 000 ft-os fizetése.

Úgy gondolom,hogy mindenki megteheti hogy tanul,és jó szakmát szerez,jó állással!

Nem hiszem,hogy ez elítélendő.

2013. jún. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Ez nem elítélendő, de a stílusod, és ahogy az emberekről nyilatkozol az igen. És tényleg úgy mondom neked, hogy az én férjem egy xar hónapban is többet keres, mint amit te írtál, illetve nekem a TGYÁS duplája volt a tiednek. Mégsem dobálózok ilyenekkel, mert amúgy volt már rá példa, hogy megörültem annak a kevésnek is, mert éppen volt hová tenni a nagy összegeket.
2013. jún. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Bocsánat a nyers stilusomért.Csak annyian írják,hogy erre várnak minden hónap elején,és hogy már 2 nap után nincs is.

Ez bosszant föl,hogy hát miért sopánkodnak,hisz maguk tehetnek erről,hogy csak ennyi van!!

2013. jún. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Mi tehetünk arról, hogy 2008-ban beütött a válság????

Addig aránylag jól éltünk, de utána...

Hogy duplájára emelkedtek a hitelek törlesztőrészletei????


Örülj, hogy a férjed jól keres, de ne hangoztasd, mert veletek is bármi megtörténhet, betegség, állás elvesztése, bármi...

Irigylem, aki tudatosan készül a gyerekvállalásra és mindent precízen megtervez.

Mi a szívünkre hallgattunk, nem az eszünkre.

2013. jún. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Na,ez a másik,a hitel!Nekünk nincs semmilyen hitelünk.

Épp eszű ember nem vesz fel hitelt,mert ahogy te is írod,bármi történhet!!!

2013. jún. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Ne haragudj már, de arra nem gondolsz, hogy az átlag emberek tizedike körül kapnak fizetést, a családi pótlék pedig a hónap második munkanapján már a számlán van? Tehát ha valami sürgősen kell, azt nyilván megveszi az ember a családiból, de attól még nem a semmire szül, ha egy hét múlva mindketten megkapják a rendes fizetést...
2013. jún. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem marad pénz a következő hónap elejére,még meg nem jön a fizetés...
2013. jún. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!