Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Megvan még a családi, vagy...

Megvan még a családi, vagy elköltöttétek már?

Figyelt kérdés
2013. jún. 5. 09:05
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

Igen. Vagyis gondolom, mert még van a kártyámon 50e, amire csak a csp és gyes érkezik. Az előző haviból is maradt.

Tegnap vettem tápszert, pelenkát, popsitörlőt, popsikrémet.

De mivel épp lakásvásárlás közepén vagynk, így nem sokáig lesz már meg.

2013. jún. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Eltesszük külön számlála igy megvan.
2013. jún. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

Egy gyermekem van, meg van még a családi.Azt mindig a kicsire költjük.Az oviba az étkezést fizetjük belőle,ami megmarad elrakjuk ruhára.Most 14-ig jár,így nem kell sokat fizetni,meg hiányzott 4 napot az oviból.

Gyest most kaptam utoljára,mert lejárt hónap végén.Ennyiben rosszabb,hogy munkát keresek már mióta de nincs.Itt is hiába van meg még a családi,ha nehezebb,mert nincs munkám :(

2013. jún. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
11%

Megvan még,persze.Nem nagyon foglalkozom vele.

A számlán biztos mindig megtalálom,de nem fontos annyira.

Bőven elvagyunk nélküle.

Ti,hogyhogy már elköltöttétek?Hát nincs más bevételetek??

A semmire szültetek?

2013. jún. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
67%

Na az ilyen kommentektől van hányingerem, nem a terhességtől.

Nem kívánok semmi rosszat nektek sem, de nehogy egyszer véletlenül történjen vmi, és meg kelljen tapasztalnotok, milyen az, amikor minden forint számít.

És ezt úgy mondom, hogy per pillanat nincsenek is anyagi problémáim.

2013. jún. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
még nem kaptam meg...holnap vagy pénteken meg kapom,de sajnos elromlott a botmixer így nem tudok a babának turmixolni szóval a pénz fele el is megy..:S
2013. jún. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Én már elköltöttem. A héten kapom meg a GYEDET, tehát nem a semmire szültem, de a kislányomnak tejpépet,pizsamát, itatópoharat, bébiételt,zöldséget, gyümölcsöt, babavizet, pelenkát, popsitörlőt, cumit, body-t, babakekszet vettem belőle, mert éppen most volt rá szükség. Most fogytak el a tejpépjei, és minden este ezt vacsorázza, így nem fogom neki azt mondani, hogy kislányom,majd a GYEDBŐL megvesszük, ha megjön, mert a családit őrizgetni kell ,különben azt hiszik a semmire szültem. A ruháit kinőtte és mivel hideg van ezért szükség volt egy vastag pizsire mert a téli már nem volt jó rá. A többivel amit felsoroltam szintén ez van,most volt rá szükség, a GYED pedig holnap jön elvileg vagy pénteken. A DM-ben pedig tegnap jártunk, meg a ruhaboltban is.
2013. jún. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Nincs. Lejárt a műszaki az autón, és mivel a GYES+csp előbb jön, mint a fizetés, így abból ma leműszakizott az autó. Na jó, nem az egészből, mert 17.500 Ft volt a műszaki. Plusz kellett pelenkát vennem, meg tankolni. Így nincs.
2013. jún. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
14 es te nem semmi van..hányingerem van az ilyen műmájer rongyrázoktol!!!
2013. jún. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok rongyrázós műmájer,de úgy gondolom hogy ha a férjednek rendes munkája van,te pedig munkahelyről mentél el szülni,akkor nem a családira vársz!!!
2013. jún. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!