Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Gyes vagy Táppénz? Hogyan...

Gyes vagy Táppénz? Hogyan járok jobban?

Figyelt kérdés
Jelenleg Gyeden vagyon első gyermekemmel aki június végén tölti be a 2 évet.Kistesòt szeretnének ezért nem akarok visszamenni dolgozni! Tud nekem vki segiteni hogyan jàrok jobban, ha gyedről elmegyek tàppénzre vagy ha Gyesre amig nem esek teherbe?
2013. jún. 3. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Amíg nem esel teherbe nem tudsz táppénzre menni (legalábbis nem tudom, milyen indokkal lehetnél). Így marad a GYES.

Ha ebben a hónapban összejön a baba, akkor pedig szerintem vedd ki a szabijaidat és utána táppénz.

2013. jún. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1 hónapja megműtöttek méhen kívüli terhességgel...még 1 hónap pihenés és kezdjük az inszeminációt.Gondoltam ezzel elmehetek táppénzre...
2013. jún. 3. 15:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem írtad. Sajnálom.

A háziorvos felvehet táppénzre, de más indokkal.

Az inszemináció alatt védve vagy az elbocsátás ellen a munka törvénykönyve szerint, de nem tudom, hogy a táppénzt hogy és mikortól veheted igénybe. Szerintem előtte 1 hónappal biztos nem.

2013. jún. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én elmennék gyesre amíg össze nem jön a kicsi utána kivenném a felgyűlt szabikat és utána táppénz.

Gyesen ne legyél 6 hónapig mert lerontja az átlagod...

2013. jún. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!