Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mi lesz velem? Mit szolnak majd?

Mi lesz velem? Mit szolnak majd?

Figyelt kérdés

Jan 3.án vizsgázom.(nappali suli) Azaz a suliból lesz 180 napom. 90 nap a próbaidő.

Viszont én valószínű,h 4-5 hetes terhes vagyok most. Júniusban kezdeném a munkát!

Én dolgozni akarok, ameddig tudok!!!! A felvételin még nem szólnék a terhességről, majd csak utána. 12 hétig úgysem tudnám titkolni,meg amúgy is rájönnének. Meg a próbaidő leteltéig sem..

De mondanám,h dolgozni akarok! Szerintetek érdekelné ez őket? Vagy tuti,h elküldenének?


Hogyha elküldenek próbaidő alatt,akkor nem kapok GYED-et ugye? Nem lesz meg a 365 napom.. :/


2013. máj. 18. 18:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Jún. 3-án vizsgázom :)
2013. máj. 18. 18:59
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nem tudhatjuk valószínűséggel nem hosszabbítják meg a szerződésed, teljesen törvényesen.

Ha nincs szülés pillanatában munkaviszonyod akkor csak a sima gyes jár, ami családival együtt 38. ezer.

2013. máj. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gyed-re nem lennél jogosult sajnos, csak GYES-re.

Tényleg szedd le ezt a kérdést.

Szerintem ha nem szeretnél ennél a cégnél hosszabb karriert akkor menj dolgozni arra a pár hónapra amíg tudsz. Ha hosszabb távon gondolkozol, akkor majd a GYES után próbáld újra. Ha én lennék a HR-es, nem is tudom mit tennék. Ha lejár a 3 hónap nem szólsz, akkor a munkaszerződésed határozatlanná válik, ez eddig oké, csak ha majd megszületik a pici és mennél vissza dolgozni nem biztos hogy örömmel fogadnának.

2013. máj. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szinte biztos vagyok benne, hogy próbaidő alatt el fognak küldeni, ahogy kiderül a terhesség.
2013. máj. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
:-) csak gyest fogsz kapni, de boldog babavárást kívánok!!! :-) és sok sikert a vizsgákhoz :-)
2013. máj. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!