Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha gyes mellett 4 órás munkát...

Ha gyes mellett 4 órás munkát vállalok, megszűnszik a végzettségem? Vagyis elbocsáthatnak?

Figyelt kérdés

2013. jan. 7. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a végzettséged:), csak a védettséged, de sajnos az megszűnik. Tehát igen, elbocsáthatnak.Így módosult a Munka törvénykönyve.
2013. jan. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

jajj de buta vagyok :DD

védettségem, ezt is akartam írni, csak félregépeltem

:)

2013. jan. 7. 17:46
 3/7 A kérdező kommentje:

amúgy meg köszönöm a választ.

szóval ha gyes mellett (hiába kapok gyest) munkát vállalnék, még ha csak 4 órában is, el is küldhetnek bármikor.

értem...

:(((

2013. jan. 7. 17:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen elküldhetnek, attól a pillanattól, hogy munkába állsz már nem vagy védet.
2013. jan. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen.
2013. jan. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

AZért ennyire nem egyszerűen.


Csak simán nem küldhetnek el. Akkor küldhetnek, ha nincsen a védettségednek megfelelő pozíció, vagy ha ajánlanak egy végzettségednek megfelelő másik pozíciót, és te visszautasítod. Tény, hogy nagyon egyszerűen kirakhatnak, de azért kell nekik hozzá megfelelő indok, csak úgy nem küldhetnek el.

2013. jan. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsónak köszönöm, tőle kérdeznék: másfél hónapja küldek el az osztályunkról egy kolléganőt. Emiatt sem tudnak visszavenni, milyen indokkal? :((
2013. jan. 9. 07:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!