Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Egy hónapos késéssel fizetik...

Egy hónapos késéssel fizetik a táppénzem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeptember 2-től vagyok táppénzen. Két hetente le adtam a táppénzes papírt de még mindig nem fizettek semmit. Beszéltem a pénzüggyel, mert tb kifizetőhely a munkahelyem. Azt mondták 5.ig kifizetik az első két hetet és majd hó vége felé a másik két hetet, viszont akkor így már nem egy hónappal csúszik a dolog?


Miért nem utalják akkor egybe mi hó végén a kétszer két hetit? 😣



okt. 3. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Az előző hónapot zárniuk kellett volna az utolsó munkanapon az adott hónapba tehát azt egyben kéne 5. ig kifizetniük ha addigra minden egyes napod le van igazolva a táppénzes papírjaid alapján. Igazság szerint ezt így kéne. Nem is értem mit vacakolnak ennyit.
okt. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért, fizetést nem utólag kapsz, szintén hó elején? Általában hóközben nem bérszámfejtenek. Nem fognak minden 2 hetes papír után fizetni.
okt. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem félreértetted. Nem hiszem, hogy előre fizetnék. Így nincsenek hónapos késéssel elmaradva... sőt, mégcsak késésben sincsenek!

Ma még csak harmadika van..

okt. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 babyboom567 ***** válasza:
0%
2016.október végétől voltam táppénzen,december 2-cseden,a gyerek december 11.én született,minden ellátást, táppénzt,anyaságit,csedet kb egy időben január közepén kaptam meg.Igen októbertől január közepéig egy vasat sem kaptam.
okt. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Fizetést is utólag kapsz, a szeptemberi fizetésed kapod október elején. Ugyanígy a szeptemberi táppénz is október elején kapod. Nincs ebben semmi késés.
okt. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, hogy nincsenek vele késésben. A fizetésed is így kapnád. Nekem az elsőt mindig fizukor a második 2 hetet pedig hóközivel fizették ki, kivéve akkor, ha bérszámfejtés előtt leadtam a papiromat.
okt. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk ugy van hogy minden ho 5. le kell adni a tappenzes papirokat es a fizetes napjan kiutaljak ami nalunk 10.

Ha 5. Utan adom le a papirt akkor hokozivel utaljak ki a tobbit.


Erdemes lenne megkerdezni ezeket a hataridoket neked is

okt. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!