Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ti mit adtok rágcsálni a...

Ti mit adtok rágcsálni a babátoknak?

Figyelt kérdés
Én kiflit, kölesgolyót szoktam. A Hipp babakeksz nem ízlik neki. Mit lehet még adni? 8 foga van már.

2013. aug. 1. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?


Alma, körte, sárgarépa, kenyérhéj...

2013. aug. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém 11 hónapos. Almát, paradicsomot, babakekszet, karalábét, sárgarépát, zsemlét, kiflit, perecet, szilvát, barackot, cukkinit, dinnyét, uborkát adtam eddig neki. Amikor főzünk, mindig az aktuális alapanyagból kap, hadd ismerkedjen vele. Kóstolt már csirke- és pulykamellsonkát, virslit is.
2013. aug. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, a krumpli kimaradt. Meg az is, hogy inkább ismertetési céllal is adom neki ezeket, ugyanis nemigen akar főzeléket enni.
2013. aug. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 goodlike999 ***** válasza:
Fa,kavics,kakaóscsiga
2013. aug. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!