Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok enni tizóraira vagy...

Mit adtok enni tizóraira vagy uzsonnára, ill. napközben rágcsálni valót tejmentes diétán lévő babátoknak? Most 13 hós múlt.

Figyelt kérdés
Piros, száraz foltok jelentek meg a lábán és a karján kisfiamnak és most tejmentes diétán vagyunk a gyerekorvos javaslatára, mert szerinte allergiás ekcéma lehet. Eddig reggelire evett vajas kalácsot vagy sajtot, néha egy joghurtot uzsonnára. Most mit adjak neki? Eszik banánt, de állandóan nem adhatok neki gyümölcsöt. Vettem teljes kiörlésű kenyeret és bio margarint....meg mindenféle bio ételt, ami tejmentes és tojás mentes....( horror áruk van egyébként ). Adnátok még ötleteket? Az ebéd könnyebb, azt megoldom, már eszi, amit mi ebédelünk. Reggel és este még tápszert kap. Csak a nepközbeni étkezésekkel vagyok kicsit bajban.
2010. márc. 18. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Napközben rágcsálni pl. adhatsz neki töpi tallért (olyan, mint a puffasztott rizs szelet, szomszéd kisfiú nagyon szereti), én pedig most vettem kisfiamnak Biscotto Fosfovit plus babakekszet a tecsóban, ami tej- és tojásmentes (glutént ugyan tartalmaz, de 4 hós kortól adható). (B)
2010. márc. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
babakekszek zöme tejmentes. És puffasztott kölesgolyó a legjobb kaja egyébént nasinak. Nálunk kétpofára fogy :-)
2010. márc. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!