Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » A gyümölcsfoltot mivel szedite...

A gyümölcsfoltot mivel szeditek ki a ruciból?

Figyelt kérdés
2013. júl. 21. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Vida Ági babapszichológus ezt írja:

Gyümölcsfoltokra, kakaóra:

a többségét a sima házi mosószappan kiszedi, amit nem, azt a Vanish szappannal tudjuk kiszedni vagy, ha folyékony mosószert használunk, abból tehetünk rá

mosás előtt egy kicsit.

2013. júl. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
...illetve nagyon makacs foltokra ecetes áztatást ír még. (Előző vagyok):)
2013. júl. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sima baba szappan van itthon ,azzal bedörzsölöm mosás előtt.
2013. júl. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vanish szappan+2,5 oras mosas.

Ariel folyekony eltavolitot ne vegyetek (ha esetleg valaki gondolkozik rajta) mert nem veszi ki a makacs foltokat. Legalabb is nalam..

2013. júl. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Caola vagy Vanish mosószappan

vagy ha netán nem lenne itthon, akkor meg ha lehetséges kiöblítem sima vízzel a foltot és kirakom a napra, az meg kiszívja a foltot

2013. júl. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Forró tejet hallottam- a logikát nem értem.

Házi praktika van még a szódabikarbóna,amit rá kell szórni,bedörzsölni,kimosni,illetve van aki a Jar-t mondja,hogy azzal jól átdörzsölni. Én majd holnap próbálom a Jar-t (az van itthon) Az ariel nem szedte ki (almát "ettünk")

2013. júl. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom már 2 éves, nekem már egész gyűjteményem van a folttisztítókból. Vanish szappan, Caola, marhaepe szappan, folyékony Ariel professional,Amway SA8 (ez utóbbi narancs, mandarin, rpéa foltot is kiszed). A legjobb mindig frissen kezelni, általában elég neki a Vanish szappan, ha mégsem jön ki, beáztatom arielbe egy napra, az esetek 90%-ban kijön, ha nem akkor SA8.
2013. júl. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!