Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti melyik vas tablettát szeditek?

Ti melyik vas tablettát szeditek?

Figyelt kérdés

Ferrocomp-ot szedek napi kettőt, ami összesen 20mg így (nem vényköteles). De csökkent a vasam, az alsó határértéken van. Váltani szeretnék vmi jobbra, de nem tudom melyikre. Dokihoz jövő héten megyek.


33+1 h km


2013. jún. 27. 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Vas komplex. Nagyon jó és recept nélkül kapható. A nôgyógyászom javaslatára kezdtem el szedni,és az eredményeim jók.Próbáld ki.
2013. jún. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem a nőgyógyász Neo-ferro folgammát írt.Háziorvos is felírta. 400 Ft körül volt.
2013. jún. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Femibion vasat kezdtem el szedni még terhesség előtt, aztán felírták a neo ferro folgamma- t. Ha kell szedned, az orvos úgyis felír valamit, nem kel neked aggódnod ezen!
2013. jún. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én femibion vaskészítményét szedtem felváltva szerves vasat tartalmazó céklakapszulával.
2013. jún. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Felhívtam a dokim és a Maltofer Fol rágótablettát mondta. Megpróbálom ezt, remélem jobb lesz.
2013. jún. 27. 12:15
 6/10 anonim ***** válasza:
A maltorfer az jó! Abban 100 mg van!
2013. jún. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! És hogyan kell bevenni? Reggel éhgyomorra vagy étkezés után? Mert a párom váltotta ki és a gyógyszerész mondta h reggel kell bevenni, de azt már nem kérdezte meg tőle h éhgyomorra?
2013. jún. 27. 17:34
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: az enyém sima maltofer (nem a fol), de abban az áll, hogy étkezés közben kell bevenni. Nincs benne leírás, rajta kellene lenni?
2013. jún. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Megnéztem h mi áll a tájékoztatón és azon is az van h étkezés közben vagy után. Én reggel étkezés után vettem be. Remélem hamar felviszi a vasat.
2013. jún. 28. 16:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Béres VAS
2013. jún. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!