Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Neo-Folgamma tablettát...

A Neo-Folgamma tablettát szeditek? Hogy oldjátok meg, amit az étellel/itallal való együttes alkalmazásról írnak?

Figyelt kérdés

"a tablettát legalább 1 órával előbb vagy 2 órával később kell bevenni,mint..:tea,kávé,tojás,tej,tejtermékek,teljes kiőrlésű kenyér,más gabonakészítmények,diétás rostok"

Ezt írta fel az orvosom vérszegénység megelőzésére,kétnaponta reggel,este. De én reggel nem bírok ki 3 órát ezek nélkül(tej,kenyér). Az esti adag még oké,mert belecsúszik az éjszakába. Másnak ez nem okoz gondot???


2010. jan. 6. 10:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem is ezt írta fel az orvosom,de én nem tudtam úgy szedni mint ahogy le van írva!Reggel én se bírok ki ennyi időt!!Mikor felkelek akkor veszem be és utána várok egy fél órát!Így is használ mert teljesen jó lett a vérképem!Nem vagyok vérszegény pedig az első terhességemmel végig az voltam!15 hetes kismama
2010. jan. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én napi 2 szemet szedek,azt mondták a patikában ennyi is elég,mert szorulást okoz főleg az elevittel.Én általában reggel szedem az elevitet,délben és este pedig a vasat.21 hetes km
2010. jan. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem kell 3 órát várni... Felkelsz, beveszed 1 szemet, 1 óra múlva ehetsz, kávézhatsz. Este pedig vagy vacsi előtt egy órával, vagy vacsi után 2 órával veszed be. Vagy reggel felkelsz, kávézol, eszel-iszol, aztán 2 óra múlva beveszed a vasat, aztán 1 óra múlva megint ehetsz.
2010. jan. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt se tudtam hogy ezt ilyen bonyolult szedni. Bevallom nem néztem meg az utasítását, csak szedem reggel-este. Mostmár majd igyekszem odafigyelni.
2010. jan. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hát nekem valamikor nehéz betartanom,mivel nagyon sokat vagyok éhes.de azért remélem így is hat.?
2010. jan. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

11.25-ös! Ha reggel felkelek,elég nehezen bírok ki egy órát étel,és egy pohár tej nélkül, pont ez a gondom.

Ha étkezés után 2 órával beveszem a vasat, aztán csak 1 óra múlva ehetek megint- ez 3 óra nem?!- nem tudom te hogy vagy vele,de én elég gyakran vagyok éhes.

2010. jan. 6. 15:43
 7/9 anonim válasza:
Háát, mivel én kb. óránként eszem valamit, gyümölcs, szendvics stb., én is néztem nagyot, hogy hogyan oldjam meg a bevételt :) Aztán úgy döntöttem, hogy közvetlenül a reggelim előtt veszem be, és az nekem úgy jó. Nem valószínű, hogy különösebb problémát okoz, akárhogyan is alkalmazod.
2010. jan. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én 3x1 MagneB6-ot, és 2x1 folgammát szedek.MagneB6 evés után, két óra szünet és ekkor jön a vas.Újabb egy óra múlva jöhet a tízórai.Utána valamikor az ebéd,az újabb Mg.Uána valamikor az uzsi.Majd vacsi után mint az elején írtam.
2010. jan. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát először én is Folgammát kaptam,de én iszonyatosan rosszul lettem tőle,fájtak a beleim és három,négy órán keresztül folyamatosan hánytam!Nekem nem jött be,de tényleg elég nehéz betartani a szedését.26 hetes km
2010. jan. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!