Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesvitamint mikortól szeditek?

Terhesvitamint mikortól szeditek?

Figyelt kérdés
Még csak tervezzük a babát de szeretnék Gravidát szedni már most, kb 3 hónap mulva tervezzük a baba"csinálást" de hallok ezt azt róla hogy székrekedést hányást okoz de ami érdekelne hogy míg nem vagyok terhes igy is jelentkezhetnek ezek a tünetek vagy csak fogantatás után
2013. ápr. 4. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem Gravidát szedek, úgyhogy arról nem tudok érdemben válaszolni. De terhesvitamint 4 hónappal teherbeesés előtt kezdtem el szedni és nálam semmilyen mellékhatása nem volt.
2013. ápr. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én semmit nem szedtem, max folsavat 2 naponta, de most még azt se, mert esélytelennek tartottunk a hónapot és láss csodát szépen fejlődik a babám
2013. ápr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én előtte nem szedtem, a pozi teszttől folsavat, aztán elevitet, most femibiont helyette. nekem semmi bajom nem volt tőlük.
2013. ápr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az elso próbálkozos honapban elkeztem szedni a Femibiont. Ugy gondoltam, hogy ugy sem jon egyre ossze, de tévedtem :)

Amugy 3-4 hónappal elotte szerettem volna szedni.


11 hetes kismama

2013. ápr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!