Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Fèl evőkanàlnyi mèztől lehet...

Fèl evőkanàlnyi mèztől lehet bajuk?

Figyelt kérdés
Fèrjem csinàlta ma meg az uzsonnàt a babàknak ès tett bele egy fèl evőkanàlnyi mèzet a 9 hònapos kisfiùknak a leturmixolt őszibarackjàba,mert olyan savanyù volt,amit nem mondott,hanem èn kèrdeztem rà, miutàn megetettem őket,hogy amùgy èdesìtette a barackot valamivel,mert olyan finom lett.A vègèn kostòltam meg a barackot,olyan jòìzűen ettèk a babàk.Nem tudta,hogy csak 1 èves kor felett lehet adni.Lehet valami baj ennyitől?

#9 hònapos babàk
szept. 17. 23:05
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
61%

18, A csapból is ez folyik évtizedek óta hogy mézet nem adunk egy éves kor alatt. Ez nem vészmadárkodás, hanem orvosi tény, és ez nem , ez nem újkeletű dolog ez évtizedek óta megvan.


Nem tudom anno nézted - e a vészhelyzet sorozatot, ami mar több mint 20 éves sorozat , na abban is van , hogy botulizmust kapott egy gyerek a méztől. Persze tudom , nem vagyok hülye tudom hogy ez film csak azért mondom hogy a köztudatba már évtizedek óta ez megvan.

tegnapelőtt 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
59%
Én is féltem mézet adni a botulizmus miatt, két éves kora után kapott először. Megkérdeztem a háziorvost is annak idején, azt mondta hogy ő nem a botulizmustól hanem inkább az allergiás reakciótól félne, főleg virágméz esetén.
tegnapelőtt 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!