Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » S. O. S, tegnap ettem egy...

S. O. S, tegnap ettem egy evőkanálnyi párolt káposztát, ettől lehet? Többi lent.

Figyelt kérdés

Tudom, nem kellett volna, de bevallom, megfeledkeztem a "k" betűsökről.

Most váltottunk hasfájós gyógyszert, így nem tudom, hogy az nem hat, vagy attól a 2 falat káposztától lehet, hogy így szenved? Álmából is felsír, fejét a matracba fúrja. És megszakad a szívem, hogy nem tudok mit tenni:(


2010. szept. 6. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Az én babámnak a szeles időben fájt a pocija. Teljesen mindegy volt, mit ettem... Szerintem ne legyen lelkiismeret furdalásod.

És tényleg majd kinövi, addig légy türelmes!

2010. szept. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ennyi puffasztó étel nem okoz ilyen nagy gondot. Biztos vagyok benne, hogy mástól van.

Próbáld hasra fektetni egy picit, hátha a puki úgy könnyebben kijön.

Az én gyerkőcöm már 2 éves, de ebben a lökött időben totál ingadozó a hangulata és teljesen más az alvása is.

2010. szept. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Infacol?

Szerintem az minimális mennyiség ilyen tünetekhez! Aztán ki tudja... Türelem!

2010. szept. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Egy hónapig szedtük az Infacolt, és mivel egy hete úgy láttuk, hogy nem igazán van már olyan hatása, mint az elején, Gripe Water-re váltottunk. Ezért nem tudom, mitől lehet. De ezek szerint a kis káposzta nem lehet nagy gond. Hát türelmesen próbálkozunk...

Köszi a válaszokat!

2010. szept. 6. 22:17
 5/9 anonim ***** válasza:
nekünk a gripe water nagyon nem jött be, 2 napig használtuk,de iszonyú székrekedése volt tőle, ő is nyűgös volt, úgy hogy váltottunk, nekünk az espumisan jött be
2010. szept. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Attól a kis mennyiségtől biztosan nem fáj a hasa.

Nekünk gyógyszer helyett a masszírozás jött be. Lábait felemelve körözve, és az átlapolós hasmasszírozás, az segít a szeleknek távozni, nekünk még néha hőmérőzni is kellett, hogy tudjon kakilni, annyira fájt sokszor a pocija.

2010. szept. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A masszírozástól csak pillanatnyi javulást értünk el, az éjjel jól aludt, halvány javulást látok, de nem akarom elkiabálni. Holnap éjjel jár le a 4 napos Gripe-próbálkozás, ha nincs javulás, jön az Espumisan. Nagyon bízom abban, hogy kinőljük:)
2010. szept. 7. 10:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a Gripe Water 2-3 nap használat után olyan hasgörcsöt okozott, hogy már én is bőgtem. Annyirra vergődött, kínlódott, sírt a gyerek tőle, hogy majdnem ügyeletre vittük. Amint abbahagytuk a használatát elmúlt ez, ezután espumizant használtunk, ami rengeteget javított!
2010. szept. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 poci-maci ***** válasza:
szia a kis kápitol tuti hogy nem ha pedig hasfájós nekünke ez a Hipp gyermektea jött be a legjobban!
2010. szept. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!