Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt lehet enni...

Szoptatás alatt lehet enni töltött káposztát (a tölteléket)?

Figyelt kérdés
A baba hasfájása miatt kérdezem. 2 hónapos.
2009. dec. 23. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell kitapasztalni... Például én mindkét gyerekemnél ehettem mindent, semmi bajuk nem volt. Egyél egy kicsit, és figyeld a hatást, jobbat nem tudok.
2009. dec. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én első naptól kezdve ettem mindent, káposztát, babot, és mindenféle puffasztó dolgot.Két és fél hónapos koráig hasfájós volt, azóta ritkán fordul elő.Azóta is eszem mindent.Szerintem nem számít, hogy mit eszik az ember, ha hasfájós a baba, akkor is hasfájós, ha nem eszel semmit.
2009. dec. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én ettem töltött káposztát, (gombócot is és káposztát is) babám nagyon sírt, szóval nekem nem jött be. De mikor csak a gombócot ettem akkor már nem sírt. Ezt ki kell tapasztalni.
2009. dec. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Egyetértek azzal a válasszal amelyikben az van hogy ha hasfájós akkor mindegy mit eszel úgy is hasfájós lesz. Az én fiam is hasfájós volt akármit ettem akkor is, így mindent ettem káposztát, babot stb. Szóval ahogy gondolod de a tölteléket mindenképpen megeheted az nem puffaszt.

11 hónapos kisfiú anyukája

2009. dec. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
csak töltelék !
2009. dec. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!