Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy 7 hónapos kislányom, egy hónapja kezdtem el a hozzátáplálást, de sehogy sem megy.

A fő probléma az, hogy egyáltalán nem nyitja a száját, amikor közelít felé a kanál.

Ha a kezébe adom, akkor a szájába veszi, játszik vele de ennyi.

Amint én közelítek a kanállal nyúl érte, venné el tőlem.

Próbáltam már etető székben, pihenőszékben, az ölembe ültetve, de egyszerűen sehogy sem működik.

Kipróbáltam ezt az etető cumit, néha néha kiszívja belőle ami éppen belekerül, de ennyi.

Kanállal abszolút nem megy, próbáltam már mindenféle kanalat, semelyik sem volt jó.

Mit rontok el?

Tudom, hogy egy éves korig a fő táplálék az anyatej/tápszer, de annyira el vagyok keseredve, hogy még kóstoltatni sem tudok, mert szájzárat kap, amit a kanalat meglátja.

Védőnő, gyermekorvos semmit nem mondott, mert a súlya megfelel a korának.😌



#Nem fogadja el a kanalat
szept. 16. 12:29
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

5-ös:

Anyukám is pont ezt mondja😅

Biztos, hogy nem tápszeren fog élni, csak annyira érdekli az étel, hogy ebből azt gondoltam könnyen megy majd a hozzátáplálás, na de a leányzó nem így gondolja😀

Hagyok neki időt, majd megérik rá szépen, köszönöm, hogy írtál!

szept. 16. 19:27
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

“Igen, gondoltam én is rá, hogy lehet nincsen megérve rá, viszont a mi tányérunkból egyből veszi ki az ételt és nyomja a szájába.😬

Hallottam a blw-ről, viszont annyira idegen nekem”


Pedig a babád erőteljesen blw párti ez alapján.

szept. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!