Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Zavarna-e ha gyermeked mamája...

Zavarna-e ha gyermeked mamája olyan ételt adna nagy mennyiségben neki, ami még nincs bevezetve?

Figyelt kérdés
Később rosszul is lett, ment a hasa. Mit tennél?
jún. 25. 12:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
51%
Lehet, hogy túl érzékeny vagyok, de tuti, hogy felszaladna a vérnyomásom 200x-ra. Olyan nincs, hogy nem kérdezi meg a szülőket (legalább az egyiket) hogy mit lehet és mit nem, mielőtt bármit is adna a gyereknek. Ugyanígy vagyok a "had egyen már ezt meg azt semmi baja nem lesz tőle" dumákkal is. Amikor még zöldfülű voltam és a húgom lánya fél éves volt, vittünk neki túró rudit mert arról a csoki részt le tudják szedni. A húgom mondta, hogy nem lehet mégsem erősködtünk meg tömtük bele a tudtán kívül a gyerekbe. Lementünk a boltba és hoztunk mást. Egy kérdést alap, hogy megérdemel a szülő.
jún. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
*másfél éves (bocsi, elírtam)
jún. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
83%

Tudták, hogy mit evett már a pici? Rosszat biztos nem akartak. Régi korban bátrabban adtak mindent a babának. Nálunk a tininek van olyan betegsége, hogy nagyon kell figyelni mit ehet. A férjem anyukája szerint több mindent is ehet, mert egy kevéstől nem lesz baja. Na az ilyen kiakaszt. A nem lesz baja azt takarja, hogy tönkreteszik a vastagbelét, de valahogy nem értik meg.


Szerintem ilyen egyszeri alkalom miatt ne legyen vita, de mondd el, hogy rosszul volt a pici és legközelebb figyeljenek oda!🙂

jún. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
73%
Na, a #9 személyében megint itt egy felesleges megmondó-ember...
jún. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nyilván zavarna, sőt szólnék is érte. De nálunk szerencsére nem fordult elő ilyen.
jún. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Mindenki másnak köszönöm szépen a véleményetek 😊
jún. 25. 15:32
 17/19 anonim ***** válasza:
56%
Mivel tudom hogy anyós tojik arra amit mondok, nem hagyom együtt a gyerekkel.
jún. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Alapvetően zavarna, nem is feltétlenül a mit ehet, mit nem kérdés miatt, hanem az elv miatt. Ha én szépen megkérem, hogy ne adjon a gyerekemnek példának okáért szőlőt, akkor legyen szíves, ne adjon. A szőlő lehet akármi más is.

De persze azért nem mindegy, hogy milyen kajáról van szó, és mekkora a gyerek. Írta valaki az első oldalon, hogy a 3 hónapos gyerekének adott disznópörköltet a mama, hát ezért én is elküldtem volna a halál fszára (a saját anyámat is, nem csak az anyósomat), és utána nem kellett volna babáznia egy darabig.

Ellenben volt olyan, hogy anyuméknál arra mentem ki a konyhába, hogy a bátyám (aki eskü rosszabb mint egy mama ilyen szempontból) épp egy kiskanál vaníliapudingot ad a nem is tudom, talán 7 hónapos fiamnak, akit már akkor 2 hónapja hozzátápláltam. Na ezen pl nem balhéztam, azért nem ugyanolyan meredek, mint a pörköltes sztori.

jún. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Konkrétan a bolti bevezetetlen tejrol van szó, nincs egy éves gyermeknél.
jún. 26. 08:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!