Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A férjetek segít otthon...

A férjetek segít otthon (házimunka, gyereknevelés)?

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 10:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindkettőben.
2010. júl. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem :(
2010. júl. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
de jó neked,első!és mennyit van a gyerekkel?
2010. júl. 10. 10:36
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Osztunk mindent szinte:)Szóval a válaszom igen:))Ha nem így lenne, papuccsal verném a fejét:D
2010. júl. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
igen, mindenben segít. gyereknevelés, takarítás, minden. én a szerencsések közé tartozom.
2010. júl. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Igen, mindenben. Sokat dolgozik, de amikor itthon van, mindig segít. Takarításban, főzésben, stb. Szerencsés vagyok, nem tekinti úgy a gyereknevelést sem, hogy a nő dolga, ő is részt akar venni benne: fürdetés, pelenkázás, játék, lefektetés. Ha nem ilyen lenne, nem mentem volna hozzá, nem bírom az olyan pasikat, akik nem csinálnak otthon semmit, vagy nem tudnak kapcsolatot kialakítani a saját gyerekükkel.
2010. júl. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mindenben. Önként :)


Baba - körül: még jó, együtt akartuk! Az egész napos munka után felüdülés vele játszani, fürdetni, sétálni.


Házimunka: porallergiás. Ha úgy érzi, nekiáll porszívózni, porttörölni. Nagyon szeret főzni.


Ezek neki kikapcsolódást jelentenek, nekem meg segítség :)

2010. júl. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
42%
Házimunkában nem engedem (szerintem az a nő dolga, ebben extrán hagyományos vagyok), de a gyereknevelésben és mindenben abszolút jelen van.
2010. júl. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%

A házimunkában nem,mert jobban szeretem magam csinálni.Próbálkozott takarítással,mosogatással,de áááá...nem neki való. :) A kertészkedésben szívesen segít,sőt ő jobban tud egyes dolgokat,mint én és ügyesebb is.

A gyermeknevelés egyértelműen igen,hiszen a kisfiunknak mi ketten vagyunk a szülei,apa és anya egyaránt megcsinál mindent a gyerkőc körül.Szerintem ez így lenne természetes és helyes egy családban.Sajnálom,hogy nem mindenhol van ez így. :(

2010. júl. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát naponta olyan 1-2 órát hétköznap, hétvégén pedig 3-4 órát kb. De hétköznap viszonylag későn ér haza, kb. 6-7 között valamikor és figyelünk arra is, hogy minden nap játsszunk együtt is a picúrral. Mondjuk ő már viszonylag nagy, 21 hónapos. Első voltam.
2010. júl. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!