Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szedhetem igy a terhesvitamint?

Szedhetem igy a terhesvitamint?

Figyelt kérdés
32 hetre erkezett a babam mert levalt a placenta, 2 hete szultem. Terhessegem alatt szedtem a gravida nevu terhesvitamint es azt szeretnem kerdezni most szabad-e? Anyatejjel taplalom a babamat szepen fejlodik is. Nemtudom nem lenne e valami kovetkezmenye? Tudom hogy szules utan is szabad de hogy koraszulott babaknal is szabad?
2019. ápr. 7. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, sot kell is ha szoptatsz. Egyebkent meg ugyanúgy mint a terhesvitamint, a szoptatos vitamint is magad miatt szeded.
2019. ápr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez csak vitamin, nem gyógyszer
2019. ápr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom csak vitamin de a koraszulottek ugye erzekenyebbek es nemtudom nem fajna e a pocakja
2019. ápr. 7. 20:01
 4/5 anonim ***** válasza:

A koraszülöttek szinte kivétel nélkül hasfajósok lesznek... Sajnos mivel még nem kifejlett az emésztő rendszerük így szinte biztosan az lesz.


Koramami vagyok én is, ennek következtében sok koraszülőt ismerek, de egy olyat se akinek ne lett volna hasfájós a babája. Max a mértéke a különböző. (mondjuk biztos van egy két szerencsés kivétel)

Az én fiam olyan hasfájós volt 2,5-3 hónapos koráig hogy azt hittem én sem élem túl azt az időszakot. 3 hét után jöttünk haza, már a kórházban kezdődött, de itthon teljesedett ki.

2019. ápr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szedheted. 4 gyermekem van, három koraszülött. Kettő gyerkőc volt hasfájós, az időre született es az egyik koraszülött, pedig ők ikrek lévén uyganaztaz anyatejet kapták. Nekem sokféle gyógyszert is kellett szednem, vérhigítót szúrnom komplikációk miatt, de semmi nem okozott problémát.
2019. ápr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!