Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Eladhatom a terhesvitamint?

Eladhatom a terhesvitamint?

Figyelt kérdés

8 szem hianyzik belole , nem tudom szedni kijon belolem egybol.

Internetem eladhatom?

Illetve, melyik vitamint ajanlanatok helyette?

Koszonom.



2019. márc. 19. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Elevitet nem ajánlom. Végül már a dokim mondta, hogy ne szedjek semmit. Kb. 28. héten. Az Elevit nekem hihetetlen étvágyat csinált.
2019. márc. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Most lepek a 18.heten

Az en orvosom nem mond semmit hiaba mondtam neki mia helyzet

2019. márc. 19. 21:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Bármit el lehet adni. Vevő mindig lesz rá. Ez csak vitamin.
2019. márc. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most derült ki, hogy rossz félét szedek, de én csak odaadtam az egyik kolléganőnek, akiről tudom, hogy babát tervez.


El lehet adni valószínűleg.

2019. márc. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a progeszteronomat adtam oda,egy ismerősömnek ingyen,mert elvetéltem.Én elevitet szedek,semmi bajom tőle,pedig már másfél dobozzal bevettem.
2019. márc. 20. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen az Elevitre sokan panaszkodnak hogy jobban híznak tőle. Én Gravidát szedtem, minden benne van ami kell és nincs is aranyáron.De amit nagyon-nagyon dicsérnek az a Dr. Czeizel magzatvédő vitaminja. Ha lesz még babám, tuti ezt fogom szedni. Mikor nekem maradt meg vitaminom, odaajándékoztam terhes ismerősömnek. Felbontott vitamint nem biztos hogy megvesznek, de próbáld meg, hátha...
2019. márc. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem bejött az Elevit, az elsővel azt szedtem és átlagosan híztam.


Most Gravidát kezdtem de kihánytam úgyhogy Elevitet vettem újra.


A szemenként csomagoltat, mint az Elevit szerintem biztos megveszik, én is adtam már el étrendkiegészítőt.

A Gravida dobozban van ömlesztve, mondjuk ha csak a dobozát fotózod nem mindenki tudja hogy van csomagolva, meg aki nem kényeskedik úgyis megveszi, ha jó áron van.

2019. márc. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!