Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kóczán Janina Milka. Mi a...

Kóczán Janina Milka. Mi a véleményed erről a névről? Lányomnak szeretném adni.

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 22:01
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Az eleje rendben, de nálunk a Milka nem női névként van a köztudatban, hanem lila tehénből készült csokiként.

Hiába szép név, ha itt éltek, akkor megszívja vele a gyerkőc.

A Janina szép név szerintem.

2010. júl. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Húúúú....szegény gyerek!!Ne akarj neki rosszat mit fog kapni ilyen névvel!!!
2010. júl. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
53%

A Janina gyönyörű, de a Milka-val hacsak nem vagytok csehek mindketten és ott is vagy külföldön éltek, kicsesztek a gyerekkel.Tetszik,nem tetszik de így van.Ha ennyire tetszik a Milka, miért nem inkább az Ilka-t adjátok?Vagy Milica?

Persze a te babád lesz, tehát te döntesz, de én csak azt tudom javasolni,hogy ne Milkázd:)

2010. júl. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
78%
Szegényke ... inkább ne tedd....
2010. júl. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
47%
Legyen Tibi, vagy Boci :D
2010. júl. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekek a világon a legkegyetlenebbek, ha csúfolódásról van szó. Nekem volt egy ismerősöm, akit Túró Rudolfnak neveztek el a marhára humoros szülei. Mondnom sem kell szeritnem, hogy mit kapott... és még most, felnőtt fejjel is mit kap.
2010. júl. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

A Milkáról a csoki jut az eszembe,de van egy ismerősöm neki Milla a lánya,szerintem az jobban hangzik

A mi nevünkben is van "cz",így a keresztnévnek valami egyszerű nevet akartunk

2010. júl. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket. Meggyőztetek, hogy ne legyen Milka. Tényleg nem szeretnék kicseszni a gyerekemmel. Csak annyira nagyon-nagyon tetszik a Milka... :) De inkább lemondok róla, minthogy a gyerekemet piszkálják emiatt. Ennyit megérdemel. :) A Janinából nem engedek viszont. És Ninának fogjuk becézni, ha már így megkérdezte valaki. :)
2010. júl. 1. 13:51
 29/32 anonim ***** válasza:

Örülök,hogy sikerült meggyőznünk!

Gratulálok a babátokhoz,és minden jót kívánok!

2010. júl. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Szia!A Janina nem rossz szerintem.De a Milka??!!Van egy oldal ahol betudod ütni a vezetéknevet és kiadja a hozzá illő utóneveket.Link: [link]
2010. júl. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!