Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Előbb olvastam itt egy kèrdèst...

Előbb olvastam itt egy kèrdèst ès elgondolkodtam (? )!

Figyelt kérdés
Mièrt okoskodnak a szülök a babàval kapcsolatban? Miert szólnak bele mindenbe mit hogyan kellene tenni? Azt mèg megértem ha elmagyaràzzàk mit hogyan KELLENE tenni. De hogy megszabjàk ès sajàt babàjukkènt tekintenek az unokàjukra az sok.. van annak anyja ès apja akik eldöntik mi a legjobb a gyereküknek. Az igaz minèl fiatalabban vállalnak a pàrok gyereket a szülők annàl jobban "beleszólnak" mindenbe mert azt gondoljàk fiatalkènt nem lehet gondosan ellàtni egy újszülöttet? Fèlek mert nemsokàra 20-21 èvesen szeretnèk babàt ès èn nagyon nem bírom ha beleszólnak mit hogy csinàljak. Azt elfogadom ha valaki tanácsokat ad, de ha egyfolytàba csak azt hallom ez nem jó az nem jó kiborul a bili.
2018. júl. 19. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Pont most válaszoltam oda. 😊

Nem kell túlinformálni. Tényeket közlünk (ha muszáj) és boldogabb az életünk.

2018. júl. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is válaszoltam oda.


De ez csak tőled függ, viselkedj felnőttként és akkor időben behúzod a féket. Nem lesz vele gond.

2018. júl. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!