Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, aki...

Van köztetek olyan, aki egyedül maradt a terhessége alatt?

Figyelt kérdés
7,5 fél éve vagyunk házasok, sokat küzdöttünk,hogy babánk legyen,erre a párom közli, hogy soha nem volt belém szerelmes és hogy azért vett el, mert az anyukája,az én anyukám és én,azt mondtam hogy vegyen el. Mit tennétek a helyemben?

2018. máj. 3. 08:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Mit tennénk?! Hát itt ahogy elnézem nem te vagy döntési pozícióban ha a párod elhagyott, nincs mit tenned. Felneveled nélküle, gyerektartást kérsz. Ezt teheted.
2018. máj. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy pötsch. Jobb is, ha nem ő lesz a követendő példa a gyermekednek.
2018. máj. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
99%

Sajnalom!

Akkor minek tartott a hazassag ha csak azert hazasodott? Es akkor minek volt benne a baba dologban?? Kicsit erdekes..es elegge kegyetlen!

Fizessen gyerektrtast! Sajnos mast nem tudsz tenni!

Kivanom hogy melto apukat talalj majd a babanak.

2018. máj. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
33%

Most jött rá, hogy mivel jár a házasság és a gyerek.

Az a kérdés, hogy mikor világosult meg az az észlény. Én a helyedben ha lehet, akkor elvetetném. Attól, hogy nehezen jött össze, semmivel se lesz egyszerűbb egyedül felnevelned, mintha egy részeg este becsúszik.

2018. máj. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy puhapocs.Azt tette amit az anyucik akartak,most meg a képedbe köpi,mikor ilyen kiszolgáltatott helyzetben vagy....
2018. máj. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
De szerintetek van ilyen, hogy majd 10 évig együtt vagyunk és nem volt szerelmes? Én ezt nem tudom elfogadni, akkor miért nem mondta meg az elején. Most gondolkozik, én még mindig szeretem. Nem lehet, hogy csak megijedt? Hogy megváltozik az életünk?
2018. máj. 3. 09:53
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Min gondolkodik?

Akar be is rezelhetett..pasik eleg idiotan tudnak viselkedni

2018. máj. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Hogy valójában mit is érez, végig akarja gondolni a dolgokat, mert nem akarja a 7,5 év házasságot,10 év együttlétet csak úgy eldobni. Csak nem ilyen embernek ismertem meg. Egyenes volt mindig, megmondta ha nem tetszett neki valami. Neki nem lehet megmondani, hogy mit csináljon.
2018. máj. 3. 10:03
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, bizony nem is egy. Nagyon sok férfi házasodik és vállal gyereket a családja, vagy a partnere nyomására.
2018. máj. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%
Kijelenti hogy sosem szeretett aztan meg most godnolodikmit erez? Kicsit ellentmondasos..
2018. máj. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!