Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinél van tapasztalata...

Akinél van tapasztalata elváltként? Mi a jobb egyedül nevelni a gyereket vagy ha sikerült találni egy rendes társat, akkor vele?

Figyelt kérdés
Ne értsétek félre, nem mindenáron akarok társat magamnak. Évek óta egyedül nevelem és nem is érzem még hogy bárki meg tudna "fogni",bár néha eljátszok a gondolattal. Szerintetek mennyire megterhelő egy gyereknek egy új ember az életében? Vagy jobb ha csak én vagyok neki? Apuka is foglalkozik vele, bár már neki van új párja.
2018. ápr. 21. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha találsz valakit akivel komolyan gondoljátok akkor fokozatosan bevezeted az életébe.Azért mert van egy gyereked senki se várja el tőled, hogy magányosan öregedj meg.
2018. ápr. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Anyukám vált el és egyedül maradt bátyámmal. Szukámmal akkor ismerkedett meg mikor bátyám 6 éves volt.

Nagyon megszerette, azóta is apunak szólítja pedig már 39 éves. Én közös gyerek vagyok és soha nem éreztem a különbséget, hogy nekem "csak" féltestvérem van.

Mindig nagyon szerettük egymást és a szüleink is azonosan tekintenek ránk.

Az tény, hogy bátyám apja egy nagy senki, elköltözött és azóta nem jelentkezett immár 22 éve...

2018. ápr. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha sikerül megfelelő társat találni, akkor természetesen vele. 4 éves volt a lányom, mikor megismertem a férjem, 8 éve vagyunk együtt.


Sok nő jól elvan egyedül is a gyerekével, (egyébként én is jól elvoltam), de mikor a gyerek nagyobb lesz, vagy kamasz, és már inkább a barátok érdeklik, akkor sokszor anyuka úgy érzi, magára hagyták.

2018. ápr. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem az volt a saját magamnak tett ígéretem, hogy csak olyat engedek be a családomba, aki többé, jobbá tudja tenni a gyerekek és az én életemet.

Nem hittem volna, hogy valaki ennek megfelel, és mégis!

Párommal fél éve vagyunk együtt, a lányaim imádják, ő is nagyon szereti őket, tervezzük az összeköltözést.

2018. ápr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A lányom 9 a fiam 15 volt mikor a párom bekerült a képbe.Előtte 3 évig voltunk hármasban.A fiúval nem nagyon volt gond, a lánnyal örökösek a konfliktusok.Apa van, szoros köztük a kapcsolat.

Komolyan nem tudom melyik a jobb...egyedül teljes a függetlenség viszont a gondokat is egyedül cipeled.Ha lesz társad akkor a gyerek vagy elfogadja vagy nem, szerintem attól is függ hány éves.Egy pici sokkal inkább elfogadja egy kiskamasszal nehezebb.

De az is benne van higy a gyerek nő és sokkal inkább a barátok később a szerelem kerül előtérbe és talán akkor jobban fog hiányozni egy társ.

Nem tudom melyik a jobb...tényleg nem tudom.

2018. ápr. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!