Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jövő hónapban lesz a kisfiam...

Jövő hónapban lesz a kisfiam szülinapja, hétvégére esik, viszont a vendégek akik jönnének,1 héttel hamarabb tudnak csak eljönni! Szerintetek illetlenség előre megünnepelni főleg egy gyerek szülinapját?

Figyelt kérdés

Nem vagyok babonás, de ennyivel előre nem fogom megünnepeli rokonsággal sem a gyerekem szülinapját...annyi, hogy tortát nem fogok készíteni(cukrász a végzettségem), csak a szülinapján!


Ha lesz is torta valami Húsvéti!

Mert ugye a fiam szülinapja előtti hétvége meg Húsvét.


2018. márc. 11. 13:19
1 2
 11/16 piroska és a farkas ***** válasza:
11%
Nem teljesen értem, h ha Húsvétolni el tudnak jönni, akkor egy kisgyerek szülinapját ünnepelni miért nem. Esetleg ha drága az út, akkor ha tényleg kisgyerekről van szó, én inkább a közös Húsvétot hagynám ki.
2018. márc. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
76%

Azért egy héttel korábbi ünneplés miatt nem jöjjünk már azzal, hogy fél évvel korábban is lehet ünnepelni. :D


Ezer, meg 1 oka lehet, amiért nem tudnak a gyerek születésnapján jönni, nem mindig csak az anyagiak miatt... Lehet pl. elutaznak, már máshová hivatalosak, stb.


Egyáltalán nem illetlenség, de aki ennyire merev, az úgyis talál valami hibát majd.

Nem értem, miért ne lehetne a gyereknek 2, vagy 3 tortája?

Ne azt csináld meg, amit eredetileg akartál a szülinapjára. Gondolom cukrászként több ötleted is van, improvizálni is tudsz.

2018. márc. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
61%
12-essel egyetértek. Aki korlátot akar állítani maga elé az megteszi. Ennyi erővel ajándékot adhatnak a rokonok 1 héttel a szülinap előtt??? Miért? Szerintem tedd a szekrénybe és mondd a rokonoknak hogy bocsesz de majd aznap kibontja. Hát nehogymár egy héttel előtte......
2018. márc. 12. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem gáz hogy ünnepelni mennek, van ajándék, mert az mehet de cukrászként (!) egy kis tortát nem tudsz összedobni.
2018. márc. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
61%
Egyébként tudd, hogy nem a venégeket "bünteted" azzal hogy nem lesz torta, hanem a gyereket fosztod meg plusz egy élménytől. 2 torta neki - 2 jó élmeny és emlék :)
2018. márc. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Mi mindig a napján ünnepeljük tortával, ajándékkal. Otthon a szűk család.

De hogy a rokonok mikor tudnak jönni, az rájuk van bízva. Természetesen tudják, hogy tortával nem fogok 3-4x előrukkolni, szóval aki azt is akar, az a napjén jön. Más napokon kis sós rágcsa, üdítő van.

A gyerek ezt így jobban szereti, mert így sok nap van szülinapi bulija :D

2018. márc. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!