Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jövő hónapban lesz a kisfiam...

Jövő hónapban lesz a kisfiam szülinapja, hétvégére esik, viszont a vendégek akik jönnének,1 héttel hamarabb tudnak csak eljönni! Szerintetek illetlenség előre megünnepelni főleg egy gyerek szülinapját?

Figyelt kérdés

Nem vagyok babonás, de ennyivel előre nem fogom megünnepeli rokonsággal sem a gyerekem szülinapját...annyi, hogy tortát nem fogok készíteni(cukrász a végzettségem), csak a szülinapján!


Ha lesz is torta valami Húsvéti!

Mert ugye a fiam szülinapja előtti hétvége meg Húsvét.


2018. márc. 11. 13:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Mi van akkor, ha egy héttel előbb tartjátok? Semmi. Ugyanúgy fog örülni. Ha a rokonok akkor tudnak menni, akkor ez van, ünnepeltek kétszer. Nekem is mindig húsvétkor tartjuk a szülinapom, mert akkor van együtt az egész család. Idén épp 2 héttel a szülinapom előtt. Ez gyerekkoromban is így volt, nem lettem lelki nyomorék miatta.
2018. márc. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Mi most pont egy héttel ünnepeltük előre,de jól is tettük. Egy gasztrós kontrollon elkapta a hányás-hasmenés vírust,és a szülinapján infúzión volt...
2018. márc. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
Mi soha nem ünneplünk előre, még egy nappal sem.
2018. márc. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
Elore unnepelni? Kizart. Sosem tettuk. Akkor nem szulinapoztok, hanem husvetoztok.
2018. márc. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

Miért baj előre ünnepelni? Fiamnak szinte sosem azon a napon ünnepeljük a szülinapját. Hétköznapra esik mi a szülei felköszöntjük, ilyenkor a kedvencét főzzöm van pár szelet süti vagy csoki. Hétvégén meg ünneplünk a családdal, másnap a barátaival a játszóházban.

Tavaly a szülinapján kórházban volt vakbél műtét miatt, akkor nem volt süti sem. 2 hétre rá ünnepeltünk

2018. márc. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mondtam a páromnak hogy jönnek a vendégek március végén, kizárt, hogy hamarabb kapja meg a kisfiam a tortaját... A rokonoktól megkapja az ajándékot igy is, csak nem fognak megsértődni, hogy nem lesz torta! De gondolom titokban elvárnák tőlem...

2018. márc. 11. 13:55
 7/16 anonim ***** válasza:
68%
Hát ha születésnapot jönnek ünnepelni, elég furán jön ki, hogy nincs torta....
2018. márc. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Az anyukák sok baromságot fújnak fel hőlegballonméretűre de ez ahhoz képest is túlzás! Mi a frászkarika történik ha van torta?! A szülinapja napján rásújt a villám? Nyugodtan csinálj egy tortát. A kisfiamnak minden évben 2 vagy 3 tortája van mert annyiszor ünnepelünk különféle rokonokkal-barátokkal. Ne legyél ennyire gyöpös..
2018. márc. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

Semmi baja nem lesz,ha kap tortát. De nem vagy babonás,persze :) .


Akkor az én lányom azért volt március 8án infúzión,mert előző hétvégén (4 nappal előtte) volt 2 tortája is? Jó tudni. Akkor nem a calici/rota vírus a hibás véletlenül sem....

2018. márc. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
46%
Ennek semmi köze a babonához. Van, akinek fonotsak a hagyományok, van akinek pedig nem. Én a Karácsonyt sem tartom meg december 17-én és locsolkodókat sem fogadok Húsvét előtt egy héttel, de mindenki úgy csinálja, ahogy akarja. Felőlem más fél évvel hamarabb is köszöntheti a gyerekét, vagy összevonhat 3 évet is és tarthatja egyben.
2018. márc. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!