Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van értelme a bébitaxinak?

Van értelme a bébitaxinak?

Figyelt kérdés

2 hónap múlva lesz a fiam első szülinapja és ezt szeretnénk venni neki. Anyósom szerint teljesen felesleges, inkább kismotort vegyünk. Rég volt már ilyen kicsi gyerek a családban, így nem igazán tudom, hogy melyik lenne a jó. Szerintem a motor még ráèr.

Szerintetek is hülyeség a babataxi? Ti mit vettetek a gyereknek első szülinapjára?


2018. febr. 5. 20:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A fiam 1 évesen kapott motort, 13 hónaposan megtanulta lendíteni magát rajta. Szerintem még 1 hónap és az udvarra is le tudjuk majd vinni. :)

Szóval szerintem is inkább motor. Tovább is tudja használni.

2018. febr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is azt kapott első szülinapjára, most 22 hós, és most kezdett vele menni, eddig eszébe nem volt, a motorozást is most kezdte. De van olyan gyerek, aki 1 évesen már vígan taxizik, nem lehet előre látni, de akkora kockázat nincs benne :-)
2018. febr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Bébitaxit kapott. :) hónapokig húzta maga után a házban, nagyon szerette :) kismotort másfél évesen kapott, akkor lett tavasz. Túl nagyot vettem így nem tudott vele menni, 1 hónap múlva egy kisebbet, azzal nagyon gyorsan belejött. De amúgy kb 15 hós korig a taxival se tudott előre menni, esetleg hátra.
2018. febr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk örökölte a taxit, 9 honaposan már a nagyteso maga elé rakta, kismotorozni is akkor kezdett.


Szerintem mindkettö jo, nyuszi motorral kezdett, nekunk a ketto volt kb 6 ezer ft, nem fér bele mindkettö esetleg?

Én a taxit azért szeretem,azzal bent rohangálnak van csomagtartoja..mennek vele boltba stb..25 kg ig terhelheto, a motorokat pedig kint használják

2018. febr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a választ! :)
2018. febr. 5. 20:29
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
15 hónaposan kapott a lányom, imádta
2018. febr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Lassan 2 éves, de nem szereti a kismotort, mindig bébitaxival közlekedik mindenhova a lakásba, utcára sajnos kicsi mondjuk.

Arra figyelj olyat vegyetek ami keskeny, mert volt egy szép piros autónk de akkora terpeszbe volt hogy le se ért a lába.

2018. febr. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A 9 hónapos lányomnak épp a héten vettem elő. Úgy feszít rajta, mint pók a lucernásban. Imádja. A nagyobb is kb. ennyi idős volt, mikor kapta és 2 éves koráig nyúzta. Most is rápattan (3,5 éves), ha a húga "hagyja".


A kismotor ráér még szerintem, de az is megoldás ha anyós vesz kismotort, ti taxit és nincs vita.

2018. febr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Akkor lehet, hogy a nagyièk vehetnènek motort, mi pedig taxit és majd meglátjuk melyik tetszik neki. Vagy tényleg az is jo, hogy ha esetleg a motor is bejönne neki lehetne kint, a taxi pedig bent.

Köszönöm a válaszaitokat, sokat segítettetek! :)

2018. febr. 5. 22:00
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk apa kötött rá egy madzagot, és azzal húzta maga után mindenhova a babakocsi helyett. Rengeteget játszott vele a kicsi, nagyon sokáig. Persze volt kismotor, futóbicaj, mind-mind használatban volt.
2018. febr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!