Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki nem szedett...

Van itt olyan aki nem szedett terhes vitamint és egészséges babája született?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem,mert én kihányom az összes vitamint.Ha sok gyümölcsöt enszek és szedem a folsavat akkor lehet valami baja a babának?
2010. jún. 2. 13:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
63%
A terhesvitamint elsősorban a gyógyszer gyártói szeretnék, ha szednéd, mert nekik a PROFIT a lényeg, és nem az, hogy neked egészséges kisbabád szülessen. Ez a kőkemény valóság.
2010. jún. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
63%

Egyetértek az utolsóval. Én sem szedek a folsav mellé semmi9t, a dokim sem ajánlott semmit, sőt lebeszélt még a Ca-ról is, amit a fogaim miatt akartam szedni. Ne aggódj! Az orvosok tudják,mit beszélnek. :)

10 hetes km

2010. jún. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én is szedtem és nálunk is vannak problémák...
2010. jún. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Off: Nálatok mi a baj?
2010. jún. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Én sem szedtem semmit,csak folsavat és a vége felé Mg-t,mert görcsölt a lábam és keményedett a pocim a 32.héttől.ŰNyáron volt a nagyja a terhességemnek és semennyi gyümi nem volt elég :-)

Teljesen egészséges a kislányom,aki 19 hónapos.

4kg-val és 57cm-vel született.

2010. jún. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szedtem vitamint, és minden OK.!
2010. jún. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én szedtem, de a 4-5 hómlnapban nagyon feltűnően nagy lett a hasam, és a baba is jobban nőtt akkor az átlagnál. Minden hónapban mentem ultrahangra, innen tudom. Akkor abbahagytam a vitamint. 3200 g és 53 cm-rel született a fiam. 19 hós, sosem volt beteg:)
2010. jún. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Mégegyszer köszönöm mindenkinek a választ.Akkor én se szedem tovább,hiszen van elég gyümölcs meg zöldség most.És attol legalább nem hányok.Egyébként van már egy lányom aki a 38-ik héten született 3850gr-al és vele szedtem elevitet.
2010. jún. 3. 09:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!