Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akit tavaly várandósan beoltot...

Akit tavaly várandósan beoltottak H1N1 és/vagy sima influenza oltással történt valami mellékhatás, probléma vagy egészséges gyermeke született?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 08:47
 1/10 anonim ***** válasza:
A barátnőm oltatott tavaly terhesen, nem lett az ég világon semmi bajuk, sem akkor, sem akor a pici megszületett. Egészséges.
2011. jan. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia,26 hetesen oltattam be magam.Semmi mellékhatás nem volt.41.hétre született a babám 3200gr-al,10/10-es APGAR-al.Most 11 hónapos,eleven,okos baba.
2011. jan. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én is ismerek párat, aki terhesen oltatott, senkinek semmi baja.
2011. jan. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Megnyugtatlak, én tavaly februárban oltattam be magam, 4 hónapos terhesen, és nem lett semmi baja a picinek. Az akkori munkám miatt döntöttem az oltás mellett, mivel sok ügyfél megfordult nálunk, nem akartam semmit sem elkapni.
2011. jan. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát én beoltattam magam. A kisfiam enyhén hörgőszűkületes, hogy ettől-e azt nem tudom. De amikor kórházba kerültem vele, akkor láttam egy kisfiút, aki egyedül sírt egész nap és nem volt vele az anyukája. Mindennek elhordtuk, mire kiderült, hogy ő volt az a kismama, akit megcsászároztak és végül meghalt H1N1-ben. Ezúton, bár ez nem számít is kimondom, hogy SAJNÁLOM, amit a kisfiú anyukájáról mondtam és gondoltam. De szegény kisfiú egyedül, anya nélkül... Borzasztó.
2011. jan. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 szikra veronika ***** válasza:
Szia! Én tavaly novemberbe oltattam magam be 4 héttel a szülés előtt. Már 1 éves a pici és se neki se nekem nem lett semmi bajom. Sőt azóta mi már idén is oltattuk magunkat (Nagyobbik gyerek, apa és én).
2011. jan. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Végre néhány hozzászóló, aki oltatott.! Én tavaly is oltattam, csak akkor nem voltam várandós. Idén a 4. hónapban kapom a szurit, a család már be van oltva, a 1,5 évesem is.

Bocs az off-ért:)

2011. jan. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó én is így vagyok, tavaly szoptattam. Most meg 21 hetes terhes vagyok, és hétfőn vagy kedden oltatok.
2011. jan. 14. 09:40
 9/10 anonim ***** válasza:
A minap volt itt egy kérdés, sajnos már nem emlékszem pontosan rá. Ott a kismama oltatott, a 3. trimeszterben (az oltás után 6 héttel) meghalt a babája.
2011. jan. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is olvastam, több kérdésnél leírta válaszként. De azt is őszintén hozzátette, hogy Ő sem biztos benne, hogy az oltás miatt történt.

Az ember egy ilyen tragédiánál mindig válaszokat akar, csak hát néha nincsenek. Mérhetetlenül sajnálom Őt:(

2011. jan. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!