Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen szandit/cipőt vettetek...

Milyen szandit/cipőt vettetek először? Én Siestára gondoltam! Elvigyem először ortopédiára, hogy ott adjanak tanácsot? Semmi baja nincs, egészséges, jól fejlett kisfiú!

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
2011. febr. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Érdemes Siesta, Superfit, DrBatz, Scholl cipőket megvenni nekik, mert a láb nagyon fontos. Az egészséges lábra is vigyázni kell. Mivel még kis picurok és gyorsan ki is növik, így szép állapotban tudod eladni miután kinőtte. azt pedig hozzá tudod tenni a következő cipőhöz. Használtan viszont szerintem nem szabad venni. Ez az én véleményem. Mások pedig csak a márka miatt is megveszik használtan.
2011. febr. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Siestát

[link]


ilyet csak fehérben, tavaly februárban

2011. febr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én Liliputi cipőcskét vettem itthonra neki! A lényeg hogy puha talpu legyen! Csak ajánlani tudom, nagyon jót tesz a lábacskájának. Nézzd meg a neten! Tetszeni fog! Nagyon egészséges!
2011. febr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is Siestát akartam, mert mindenki azt hajtogatta hogy az mennyire szuper. Egyáltalán nem az, nagyon merev a talpa mindegyiknek, így nem vettük meg. Superfit lett belőle, ezzel elégedettek vagyunk, azóta is csak ilyen cipőt veszünk neki.
2011. febr. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Superfit vagy Liliputi. A Siestának harántemelője van, amit a mi ortopéd orvosunk egyáltalán nem javasolta. Csak sajna baromira felkapott lett :(
2011. febr. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

14:25-ös

Egyáltalán nem merev a talpa

Csak most pont nem a Siesta van felkapva, azért savazzák, színtiszta lobby

2011. febr. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem a Liliputit vonták vissza, mert mérgező? Valami hasonlót láttam a tvben.
2011. febr. 27. 11:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!