Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy heten hanyszor sterilizalt...

Egy heten hanyszor sterilizaltok es milyen modszerrel?

Figyelt kérdés
Nekem 6 hos a lanyom heti 2* csinalom mikros sterilizaloba.Eleg ennyiszer?
2017. okt. 29. 05:30
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Amíg cumisüveget használt, naponta fertőtlenítettem. 1 év felett már csak megszokásból, de 1 éves koráig fontosnak tartottam.
2017. okt. 29. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Ahogy az első írja.
2017. okt. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Naponta fertőtlenítem forró vízben, nekem ez megbízhatóbb, mint a mikró.
2017. okt. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Mosogatószerrel elmosogatom és vagy forró víz vagy a chicco fertőtlenítő folyadék.

Naponta és 8,5 hónapos

2017. okt. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 6 hónaposan kezdtem ritkítani a sterilizàlàst.Először 2 naponta,majd 3 és így tovàbb.Így kb.1-2 hónap alatt befejeztem.
2017. okt. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%

Én az elején túlzásba estem, 3-4 hós korig 3 üvegük volt, mikor összegyűltek, beraktam mikrós sterilizálóba.

Ezután napi 1x, vagy 10 hós korig, akkor már mikor az eszembe jutott, heti 2x, 3x. 1 éves kor után már nem.

2017. okt. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Amíg nem kúszott-mászott addig sterilizáltam a cumikat, utána értelmetlennek láttam, tehát kb. fél éves koráig sterilizáltam, addig a cumikat 1-2 naponta, mást nem sterilizáltam.
2017. okt. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Szerencsére még a sterilizálós időszak előtt szültem.
2017. okt. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%

Hát ekkor mi már csak heti rendszerességgel sterilizáltunk.. Mam üvegünk van, saját magában kis vízzel, mikróban főztük ki.

Amúgy meg minden használat után egy külön cumisüveghez fenntartott szivaccsal, mosószerrel elmostam és ennyi.


A cumikat is így mostam el esténként, de azokat is mikróztam néha, mint az üveget..

2017. okt. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!