Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek szülés szoptatás után...

Akinek szülés szoptatás után sikerült nagy súlyfelesleget leadnia, hogyan milyen módszerrel?

Figyelt kérdés
A bőröd hogy viselte a nagy hízást fogyást? 15-20gk-ot kell leadnom, 10 hónapja szültem ahasam tiszta stria, kíváncsi vagyok fogyás után milyen lesz... [link] [link]
2015. júl. 28. 20:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Sporttal és diétával adtam le közel 40 kg-ot. Igaz, így kevesebb lettem,mint terhesség előtt. Heti 3-4-szer sportoltam, és kiiktattam a szénhidrátot.

Mondjuk nekem stiráim nem voltak. Egész jól viselte a bőröm, a hasam nem lett az igazi, de még elment.

Most viszont 30 hetes vagyok a másodikkal, és bár többet híztam,mint terveztem, mégsem annyit, mint anno a fiammal, és már most baromi nagy hasam van. Nem tudom,hogy hogy fog majd helyreállni, de az biztos,hogy most egyből szülés után hasleszorítót fogok használni.

2015. júl. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Tornáztam dvd-re,nem ettem felesleges ételeket,édesség stb+biztos a szoptatás is segített.

17 kg ment le 6 kgval vagyok kevesebb,mint terhesség előtt.

2015. júl. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45 kgt fogytam. Egészséges életmóddal.
2015. júl. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Huhh az nem semmi 40-45 kg, mennyi idő alatt sikerült ezt elérni? Gratulálok mindenkinek!!!
2015. júl. 28. 20:39
 5/15 anonim ***** válasza:
Teljesen kiiktatni a szénhidrátot minden, csak nem egészséges életmód. Éhezésnek hívják. 160-180g szénhidrát /nap-ot tartottam napi 5-6 étkezésre elosztva, napi3 liter vizet ittam, és heti 4-5x1 órát sportoltam (gyerek mellett ez hajnali kelést és futást jelentett, mert másra nem volt időm és lehetőségem). -25kg lett a vége. És nem voltam éhes.
2015. júl. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Gyomorbypass műtéttel (NEM gyomorgyűrű!)

11 hónap alatt 62 (!) kg- ideális a súlyom és biztosan nem jön vissza.

A nagy fogyás miatt plaszika kell majd- néhány hónapot tartom a súlyom, beáll, aztàn.

Természetesen ez sem csodaszer, hetente 3* van edzésem, figyelek az étekésre, bevitt kalóriára.

Nekem sokat segített, a meglévő betegségeimen is.

2015. júl. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
20kg-t fogytam, finomlusztet, cukrot kiiktattam. Helyettük szénhidrátcsökkentett vagy zabliszt, eritrit cukor helyett. Szénhidrátcsökkentett kenyér reggelente, este máe csak hús és zöldségek, sajt.
2015. júl. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nagyon gratulálok mindenkinek!!!

Én még csak most kezdtem el a fogyókúrát.

Első terhességem előtt 60 kg körül voltam, most 85 vagyok. Tornáznom nem igazán lehet, mert 3 ujjnyira szét van nyílva a hasizmom, így most csak a diéta maradt. Remélem ez is vezet némi eredményre.

2015. júl. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Lemaradt, hogy 3 gyerekem van, a hasam a terhességek miatt iszonyat csúnya.
2015. júl. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szia! 60 kilóval lettem terhes, 82-vel szültem, 75-el érkeztem haza. A gyerek egy éves kora előtt 66-67 voltam. 1,5 évig szoptattam, reméltem utána tovább fogyok, mivel nem mozdult tovább a súlyom. Sajnos egy év is eltelt további mozdulatlanságban, majd beszéltem egy dietetikussal, átnézte az étrendemet és javított rajta. Március elején átálltam erre (nem 100%-osan) és 3 hónap alatt 62-re mentem le (tehát 4-5 kg ment le). Az étrendet tartom és beiktattam pár hete több tornát mozgást hogy feszesedjek. Megpróbálom legyűrni még ezt a 2 kgot de ha marad az sem baj így már elégedett vagyok. A bőröm bírta a változást!

Étrendváltoztatást ajánlok kezdésnek ha nehezen indulsz meg majd később iktass be mozgást. Elhatározás és következetesség-nekem még ez segített. Amíg ezek nem voltak jelen a mindennapos ételválasztásaimnál addig nálam nem ért semmit a diéta. Pedig elvileg fogynom kellett volna de valahogy fejben nem volt nálam ez rendben..

Sok sikert kívánok neked! Hiszek benned hogy neked is sikerül!!

2015. júl. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!