Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek szülés szoptatás után...

Akinek szülés szoptatás után sikerült nagy súlyfelesleget leadnia, hogyan milyen módszerrel?

Figyelt kérdés
A bőröd hogy viselte a nagy hízást fogyást? 15-20gk-ot kell leadnom, 10 hónapja szültem ahasam tiszta stria, kíváncsi vagyok fogyás után milyen lesz... [link] [link]
2015. júl. 28. 20:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én még terhesség előtt híztam meg jobban. Szintén 10 hónapja szültem, most próbálom leadni, jelenleg -11 kilónál tartok (sajnos van még mit leadni). Főleg sovány húsokat, zöldséget, gyümölcsöt fogyasztok, reggel teljes kiőrlésű kenyeret. Hetente 4-5 alkalommal megyünk a közeli kondiparkba edzeni, a gyerek alvásidejében. Hétvégente a férjem sétál vele, amíg én edzek, máshogy nem tudom megoldani.
2015. júl. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
17 kg-t híztam a babámmal. a hasamat rögtön szülés után vizesruháztam, így nem nyúlt meg, szépen visszahúzódott. 1,5 évig szoptattam. Tudatosan étkeztem. Sportolni nem nagyon volt időm, a baba mellett. Most már jókat biciklizünk de kb ennyi. Rengeteg folyadékot ittam, úgy napi 4 litert. Ebben időnként salaktalanító és méregtelenítő gyógytea is volt. 65 kg-val kezdtem a terhességet, most 62 vagyok. Striákra spéci kozmetikumok kellenek.
2015. júl. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Rajtam még van 5-6 kiló felesleg, de mivel 22-t leadtam ezért úgy gondolom hogy én is hozzászólhatok.

Nekem az jött be, hogy kenyér helyett abonettet/puffasztott rizst ettem illetve nem ettem semmi édességet. (Főzni nem volt erőm külön diétásat.)

Ami még eléggé izmosít, hogy bárhova mentem, magamra kötöttem a gyereket, szinte alig használtam babakocsit. Most 11 kilós, most is viszem még túrazsákszerű hordozóban, ha messzebbre megyünk és nem bírja gyalog.

Ráadásul ha a kezdetektől magadra kötve viszed mindenhova, tök jó, mert szépen lassan növekszik a terhelés, ahogy hízik a baba. Észre se veszed és egyre többet bírsz, javul az állóképességed.

Most annyira szép a lábam mint még soha:) Még a karomon ill. hason van felesleg.

Nemrég elkezdtem futni, mert az az utolsó 5-6 kiló sehogy se akar mozdulni, remélem hatásos lesz.

2015. aug. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13-as vagyok:

Elfelejtettem a lényeget: napi 2x1-1,5 órára vittem ki levegőzni amíg baba volt, addig volt rámkötve. Most hogy már szaladgál több időre megyünk, de abból max fél-1 órát van csak már rajtam, mert ugye neki is kell a mozgás:)

2015. aug. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Fél éves korától azt ettem, amit ő, annyit és ugyan akkor.

Mellé szedtem multivitamint és többet ittam.

Tejpépek, főzelékek, húsos ételek, tejtermékek szépen sorban bevezettem magamnál is vissza. Sokkal minőségibb ételeket ettem így és max egy közepes bögrével, vagy fél kiflivel és elég volt.

Hetente lement 2kg kb.

2015. aug. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!