Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Túlélőkalauz szülőknek - a...

Túlélőkalauz szülőknek - a nevelés titkai. Aki olvasta, mi a véleménye róla? Aki nem olvasta, légyszi ne írjon.

Figyelt kérdés
Csak a könyvel kapcsolatos véleményekre lennék kiváncsi, olyanokra nem, hogy "ennek ösztönből kell mennie, milyen f...sgág könyvet bújni, stb.". Úgyhogy ilyen jellegűek plz kíméljetek.
2010. máj. 27. 22:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én olvastam és szerintem nagyon jó könyv. Sok hasznos dolog van benne, amit érdemes megfogadni.
2010. máj. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
bocs, ez engem is érdekelne. mennyibe kerül kb.?
2010. máj. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

[link]

2010. máj. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Bocs az OFF-ért,én nem olvastam,de most a rövid ismertetőjét igen!2 gyerekem van,de egy jópofa,praktikus könyvnek tűnik.
2010. máj. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi! Az összefoglaló alapján én is jónak tartom, csak annyi könyv van ilyen témában, hogy nehéz választani. Az összeset ugye nem tudja és nem is akarja megvenni az ember.


Másodiknak - a neten azt találtam, hogy a DM-ben 200 pontért plusz 1ft-ért meg lehet venni. Nem tudom, aktuális ajánlat-e még, de mindenképp megpróbálom ma levadászni.

2010. máj. 28. 06:09
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha netán aktuális lenne, leírod, hogyan lehet megvenni a DM-ben? :)
2010. máj. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A neten,a DM honlapján meg tudod nézni az aktuális akciókat,ajánlatokat.
2010. máj. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is a dm-ben vettem, bár ez már elég rég volt.

Még nem jutottam a végére. Sok jó dolog van benne, bár néha az az érzésem, hogy csak lelkiismeretfurdalást okozok magamnak azzal, hogy olvasom, mert rájövök, mit csinálok rosszul. De legalább tudom, min kellene megpróbálni változtatni. Hogyan legyünk TÖKÉLETES szülők, valahogy erről szól, csak közben ott bújkál bennem az az érzés, hogy tökéletes úgysem leszek.

2010. máj. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nincs tökéletes ember - arra törekszünk mindannyian, ki meddig jut az úton, de vége az soha nem lesz... :-)))


Sajnos a DM-es dolog már lefutott... Nagyon elkeseredtem, mert azért ez jó kis ajánlat lett volna így... Úgyhogy bukó. Amúgy Stahl Judit ajánlásával volt a könyv, de a könyves ajánlatoknak is vége lesz nemsokára, ezt mondta egy eladó, úgyhogy azt szakácskönyvet sem lehet többet majd kiváltani. Ki tudja mi lesz helyette.

2010. máj. 29. 12:08
 10/12 anonim ***** válasza:
A net-ről nem lehetne letölteni valahonnan?
2010. máj. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!