Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lányok, ha veletek ez történne...

Lányok, ha veletek ez történne így is bevállalnátok a szülést?

Figyelt kérdés
[link]
2017. szept. 21. 13:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"ennél sokkal rosszabb is történhet veled"


Persze, az is előfordulhat, hogy a fejedre esik egy fa, amilyen viharok vannak manapság.

2017. szept. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 babyboom567 ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nem olvastam végig az összes választ.

Tavaly szültem, 40 éves voltam pont.Első baba.Közvetlen szülés után ennyire csúnya volt.De a bőr idővel összehúzódik,viszont teljesen szétnyílt a hasizmom,alma nagyságú(szerintem nagyobb) hasi sérvem is van,kb akkora a hasam mint 6 hónapos terhesen,műtétre várok.

És még annyi, hogy tudom magamról, hogy huszonévesen, ez a változás iszonyúan megviselt volna.Sokkal jobban mint most.

2017. szept. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
54%

"A szépségnek számtalan formája van” – írta"


Ez így van, de ez a has akkor sem szép, ha cukormázzal van leöntve az anyuka által. Nyilván nem szégyellnivaló, de hagyjuk már a "gyönyörű a testem, mert világra hozott egy gyereket", meg a "büszke vagyok a csíkjaimra dumát".


Mindenki a gyerekét szereti, és a gyerekére büszke, a csíkjait meg a plöttyedt hasát simán odaadná a régi alakjáért. Ettől még nem lesz kevésbé jó anya valaki, hogy le meri írni, igen, a testem megváltozott, és NEM, NEM ÖRÜLÖK NEKI, és NEM, NEM TETSZIK.


Lassan már sportolni is ciki lesz, meg a hasunkat kenni, mert akkor hogy marad büszkeség a testünkön?!


Nincs mit szégyellni, a gyerekszülés ezzel jár, és bőven megéri, DE nehogy már ezt szépnek, meg jónak állítsuk be. Kell a nyavalyának ilyen.

2017. szept. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ehhez nem kell 11 hónap alatt 2x szülni. Simán ikrektől 1. terhességnél is ilyen eleinte.
2017. szept. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Részben a kortól is függ, de nagyobb részben genetika. Van ismerősöm, akinek ugyanígy néz ki a hasa, és van akin meg nem is látszik hogy szült. Ezt nem lehet előre megjósolni.
2017. szept. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

11, és te ezzel mit is akartál mondani?

Mert amit én akartam, az neked láthatóan nem ment át.


Egyrészt kicsit nagyobb esélye egy fogós vagy vákuumos befejezésnek, s az ezzel járó altáji sérüléseknek, mint hogy rád essen egy féltégla vagy bármi.


Másrészt az üzenetem az lett volna, hogyha valaki egy ilyen kis semmiségtől, mint egy szülés után összesett ráncos has - ami ráadásul nem végleges, mert szike nélkül is rengeteget fog változni -, megrémül,

az ne vállaljon gyereket, mert ennél sokkal nagyobb meglepetések érhetik.


Ugyanakkor egyáltalán nem azt írtam, hogy törvényszerű hogy szarul jöjjön ki testileg valaki terhesség után, de a kockázat benne van és nagyobb, mint a leszakadó fáké.

2017. szept. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A képen látható has, gyönyörűen vissza fog húzódni. Én 25 évesen szültem, szégyellem, de 24 kilót híztam a terhesség alatt. Szülés után ugyan így nézett ki, de most egy évvel később, egy kis idő/energia ráfordítással 2 kilóra vagyok a kiinduló súlytól, a hasam közelít a terhesség előtti állapothoz. Csikjaim lettek, de ez legyen a legnagyobb gondom életem során.
2017. szept. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!