Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lányok, ha veletek ez történne...

Lányok, ha veletek ez történne így is bevállalnátok a szülést?

Figyelt kérdés
[link]
2017. szept. 21. 13:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%
Nem. De a kategória rossz.
2017. szept. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
2%

Ha ez történne? Mindenkivel ez történik. Szépészeti műtétekkel és sok sporttal lehet csak eltűntetni a "nyomokat". Nyilván valamit valamiért...kinek mi a fontosabb, a kívánatos külső, vagy a gyerek. Én ezért fogok majd csak akkor szülni, amikor már úgyis mindegy, tehát 30 körül. Akkor nem fogom úgy érezni, hogy, jaj, oda a feszes, fiatalos testem, mert akkor már amúgy sem lesz az :D

21L

2017. szept. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
27%
Rajtam nem látszik, hogy szültem igaz egy gyerekem van. Ha ilyen rövid idővel újra teherbe esnek megtartanam. Mi ennél nagyobb kor különbséget szeretnénk, ezért a babank fel éves koráig védekezni fogunk. Bízom benne, hogy a következő terhességnel (terhességeknél) sem fog szét repedni a hasam.
2017. szept. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem négy gyerekem van,köztük egy ikerpár - de a testem nem lett ilyen, ez valami nagyon rossz genetikára utal, ha valaki ennyire tönkremegy két terhességtöl!
2017. szept. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
98%

"Én ezért fogok majd csak akkor szülni, amikor már úgyis mindegy, tehát 30 körül."


Ezt most komolyan mondod? 30 évesen már mindegy, hogy nézel ki?


Basszus, én hatvan vagyok, és nekem még most sem mindegy.

2017. szept. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
igen, bevállalnám a szülést, mert kategóriákkal értékesebbnek tartom a gyermekem életét, mint a feszes hasat.
2017. szept. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
11%
#5 miért kell kisarkítani a dolgot? Nyilván utána sem lesz mindegy, mindig vékony, sportos lány voltam és adtam magamra, terveim szerint ez mindig így is lesz, de inkább 30 évesen legyen megnyúlt bőröm, bedagadt lábam, meg striáim, mint már ilyen fiatalon...
2017. szept. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Jaj 2-es olyan kislány vagy még... mondjuk érthető valamennyire, én is azt hittem 20 évesen, hogy 30 évesen öreg már valaki :D de olyan vak sose voltam, hogy azt higgyem, mindenki így néz ki szülés után, láttam az anyámat, aki simán letagadhatta volna a 2 gyerekét a testét nézve. Én 29 múltam, a lányom 2 éves, egy darab csíkom sincs, a hasamon feszes a bőr, 2 év szoptatás után a mellem átmegy a ceruzateszten lazán, 48 kg vagyok. Láttam már gyerektelen 20 évest, aki sokkaé szarabbul nézett ki, nem is egyet. A cikkben szereplő nőnek azért tényleg ritka rossz genetikája lehet, nem ez az átlagos.

A kérdésre válaszolva, ha már voltam olyan béna, hogy nem védekeztem ennyivel szülés után normálisan, akkor igen, bevállalnám a babákat.

2017. szept. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Lány már rég nem vagyok, de mondok neked újat: ennél sokkal rosszabb is történhet veled odalent mondjuk egy vákuummal befejezett szülés során. ;)


Egyébként meg ez friss has, sokkal szebb lesz neki is idővel.

2017. szept. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"miért kell kisarkítani a dolgot?"


Sarkítja a nyavalya. Én csak meglepődtem, hogy valaki azt írja, hogy 30 évesen már mindegy.

2017. szept. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!