Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti bevállalnátok a dugópajtisá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti bevállalnátok a dugópajtiságot? Bele mernétek vágni?

Figyelt kérdés

Én bevállaltam, mondván, miért ne?

De nagyon úgy érzem, hogy kezdem megbánni, mert elkezdtek kialakulni az érzelmek, hiába voltam úgy vele, hogy áh, biztos nem fognak...


2017. aug. 27. 23:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor biztos nő vagy! En is bevállaltam, és ugyanaz van mint nálad. Soha többet nem csinalok ilyet, szenvedek rendesen.
2017. aug. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megy érzelmek nélkül is, de úgy meg olyan lapos, egyhangú.
2017. aug. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

BDSM kapcsolatban oké, de megadott feltételekkel

csak szexre nem kellene senki, tartalmasabb szexkapcsolat BDSM nélkül nem tudom mennyire tetszene

2017. aug. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is belementem és szintén szenvedek. De nem tudjuk abbahagyni, rendes kapcsolat pedig sosem lesz köztünk. Többet nem csinálnék ilyet.

N

2017. aug. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel, ha kialakul az érzelem, akkor lesz egy kapcsolatom aztán kész.

Inkább ez, mint hogy egyedül szívjam a fogam...22f

2017. aug. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Nincs az a pénz. Sajnos a dugópajtiság több fronton is bűzlik. Ugyanis nincsenek éles határai. Amikor jártok ismeritek a határokat, ha csak barátok vagytok akkor is meg vannak a határvonalak.


De a szexbarátságban sajnos ilyen nincs. Nem tudjátok meddig tart, hol kezdődik és hol ér véget. Olykor az ember nem is szexre vágyik, hanem egy személyre aki közel van hozzá, megoszthatja a dolgait vele. Ha szexkapocslatotok még pl. mozi, közös filmnézés, beszélgetés, vacsi ilyenek beleférnek, akkor már kész a katasztrófa.


Én senkit nem ismerek az ismerősi körömből akinél ez jól sült volna el. Ahhoz, hogy ez működjön, mérhetetlenül nagy önismeret kell és önuralom. De ebbe a vak vezet világtalant időkben ez igen ritka tulajdonság.

2017. aug. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Bevállaltam már, de szerintem nem nagyon fogom :D
2017. aug. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Beválláltam, elég régóta tart. Nem bántam meg, pedig vannak érzelmek oda-vissza, de nem szerelem. Vágy, őszinteség, nyíltság, kedveljük egymást, de képtelenség lenne normál párkapcsolatot kihozni belőle, valahogy mégsem passzolunk. Jó ez így, ahogy van.
2017. aug. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Akármikor!:)

20/l

2017. aug. 28. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is belevágtam és részemről komoly érzelmek vannak. De nem csak a szexről szól nálunk már a dolog, közben barátok is lettünk rendesen.

Ha vele vége lesz, akkor szerintem többé nem vállalnék ilyen kapcsolatot.

2017. aug. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!