Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti bevállalnátok a dugópajtisá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti bevállalnátok a dugópajtiságot? Bele mernétek vágni?

Figyelt kérdés

Én bevállaltam, mondván, miért ne?

De nagyon úgy érzem, hogy kezdem megbánni, mert elkezdtek kialakulni az érzelmek, hiába voltam úgy vele, hogy áh, biztos nem fognak...


2017. aug. 27. 23:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

tapasztalat: csak akkor menj bele dugó kapcsolatban, ha már van elég tapasztalatod, hogy elválaszd az érzelmeket a fizikális dolgoktól.

Azt mondanám, minimum 25 éves legyél és legalább 1 komoly kapcsolatod és 1-2 futó kalandod legyen előtte.

Persze enélkül is lehet, de akkor nem tudod mire számíthatsz. Mint amikor Youtubeon tanulsz úszni, de még csak pocsolyába dugtad eddig a lábad.

2017. aug. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szinte minden ilyen esetben kialakulnak.


Ritkítsd a dolgot, és legyél ellenszenvesebb!

2017. aug. 29. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!