Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik trimeszterben milyen...

Melyik trimeszterben milyen vitamint szedjek?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék komplex terhes vitamit szedni...
2010. máj. 23. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
A femibionnál, és az elevitnél nincs jobb!Hiába is szeretnél külön-külön vitaminokat szedni, önmagukban nem olyan hatékonyak, mint így komplexen!
2010. máj. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek, szerintem is jobb komplexen, mint bevenni 5-6 szem bármit.

De ha mégis így döntesz, ami fontos:

1.trimeszter: folsav, c, vas

2.tr: magnézium, kalcium, c, vas

3.tr: kalcium, c, vas

Én elevitet szedek.

2010. máj. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy miért nem akarsz komplex terhesvitamint szedni? Az a legjobb pedig, mert akármennyire is egészségesen és változatosan étkezel, nem tudsz minden vitamint, tápanyagot természetes módon a megfelelő mennyiségben magadhoz venni. Ráadásul ezekben a speckó terhes vitaminokban pontosan annyi mennyiségben találhatóak meg az egyes vitaminok, ásványi anyagok, nyomelemek és a többi, amekkora mennyiségben arra szükség van. Külön külön nagyon nehéz és kockázatos szerintem a megfelelő mennyiségben bevenni. Lehet más a kiszerelés és hasonlók. A mennyiség a dózis pedig nagyon fontos, mert árthatsz vele a babának (pl. a sok a vagy B vitaminnal)
2010. máj. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sem szedtem komplex vitamint. Írtam egy levelet a Vitaminkirálynak, adjon tanácsot. Ő írt nekem néhány terméket, amiket megvettem. A vérképem, s minden más eredményem végig tökéletes volt. Ajánlom neked is ezt, kérj tanácsot valakitől, aki ért hozzá. Sajnos, már nem emlékszem, miket is vettem. :-(

2010. máj. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!