Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Femibion vitamin a 12. héttől,...

Femibion vitamin a 12. héttől, most olvastam, hogy van ilyen. Kell szedni vitamint a 2. és a 3. trimeszterben is?

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell ,de ajánlott! Én abbahagytam 20 hetesen,de 30-nál újra kezdtem,mert nem éreztem jól magam(folyton fáradt voltam,sokat vérzett az orrom...)
2010. márc. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért ne kellene? Mondjuk, hogy kell az tényleg túlzás, de ajánlatos. Én szedtem, mert nem gondoltam, hogy olyan változatos lenne az étkezésem. Sőt, 3 hónapos a kisfiam, és 2 naponta még mindig szedem a Femibiont. Mindenki beteg volt körülöttem, csak én nem kaptam el. Szerintem ez ennek is köszönhető.
2010. márc. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Igen ,ajánlott szedni .Az első 12 hétben Femibion 800-at ,aztán Femibion 400 -at .Nekem azt mondta a védőnő,hogy ezt végig lehet szedni ,de még a szoptatás idején is ajánlott.
2010. márc. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nem nőtt meg az étvágyatok nagyon tőle?

2010. márc. 21. 21:35
 5/5 anonim ***** válasza:
nekema doki és védőnő is azt tanácsolta, hogy 12.hétig érdemes szedni, utána már nem muszáj. Főleg, ha lassan gyümölccsel, zöldséggel ki tudod váltani. Végül én 2 naponta szedem.
2010. márc. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!