Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet valahol kapni most...

Lehet valahol kapni most felfújható gyerek medencét? Nem kicsi de nem is a nagyon nagy kell.6 és 8 éves gyereknek. (Tesco, Aldi, Lidl? )

Figyelt kérdés
2017. aug. 3. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Tescoban biztos van, a választék is nagyobb, mint egy Lidl, Aldi. Obiban is van biztosan, mi tavaly ott vettük a medencét, igaz nem felfújhatót, hanem merevet, de felfújós is volt.
2017. aug. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tescoban vettem 1,5 x 2 x 0,5 méterest. Nekem is ekkorák a gyerekeim, kerti pancsoláshoz tökéletes.

A Tesco hipermarketekben már nem volt ez a fajta, csak a szupermarketben (Pécs).

2017. aug. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tescoban azt hiszem 3990-3rt van most elég nagy családi medence, téglalap alakú, (kb 2,5x 1,5 m a külső mérete, vastag oldalfallal, nekünk ilyen tipus van csak Intex de ugyanazt tudja. Szerintem ár-érték aránybsn nagyon jó. Auchanban pocit drágább de ott is van, érdemes megnézni.
2017. aug. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!