Kezdőoldal » Otthon » Kert » Gyerek felfújható úszómedencéb...

Gyerek felfújható úszómedencébe mit tegyek, hogy a víz ne legyen koszos és büdös?

Figyelt kérdés
2009. júl. 19. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Cseréld pár naponta. Ne tegyél bele semmit, nem hiszem, hogy mindenféle vegyszerben akarnád füröszteni a gyerekedet.
2009. júl. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elég nagy ahoz,hogy cserélgessem.Más tipp?
2009. júl. 19. 20:03
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
egy nagyon kevés klórt szoktak nyári medencékbe szórni h ne legyen algás.h koszos ne legyen annyit tudok mondani h éjszakára fedjétek le és mielőtt belelépnek öblítsék le a lábukat.
2009. júl. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Klórt már régen nem használnak se uszodában, se medencékben, mert szem- és bőrirritációt okoz.

Lehet kapni algaölőt és tisztítót medencébe, de nem tudom, hogy lehet-e kapni olyan kiszerelésben, amivel ilyen kis medencébe adagolni tudod.

A mi medencénkbe (15x5m) 3 tabletta kell, nem hiszem, hogy azt fel tudod pontosan darabolni.

2009. júl. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A tescoban van algaölő+ klórtabletta!(igenis használják mert akkor nem lesznek a vízben élő bacik, mikróbák), és még egy kis ecet sem árt, akkor nem lesz vízköves sem, és tiszta élénk marad a színe, nem lesz zavaros.3-4 méteres medencébe heti 1 liter ecet mehet.Hidd el nem fog sem marni, sem pedig bűzölögni!
2009. júl. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
41%
takard le egy átlátszó fóliával ami nagy (mi festésnél használjuk azokat) és ha büdi akkor tegyél bele habfürdőt vagy tusfürdőt .. a büdi víz ellen nem tudsz mit csinálni ha csak nem cseréled ki
2009. júl. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
algaölő,klór
2009. júl. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat én is erre gondoltam amiket írtatok!!!!
2009. júl. 21. 13:08
 9/10 anonim válasza:
37%
Nekem a drága vegyszerek helyett egy kevés rézgálic jött be..Ez alga és gombaölő,a ph-t is rendben tartja.Az adagolásra kell figyelni,nehogy savas fürdőt csinálj!
2009. júl. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudjon az előttem író, de ekkora butaságot!!Rézgálic?????????

A rézgálic bőrön keresztül is beszívódik a szervezetbe, és mérgezést okoz!!!!!!!

2009. júl. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!