Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem tudjuk, hogy ki az apja a...

Nem tudjuk, hogy ki az apja a gyereknek, ilyenkor mi lesz?

Figyelt kérdés
Rövid leszek : anyum terhes lett egy egyéjszakás kalandból így nem tudja a férfi vezetéknevét, telefonszámát, valószínűleg már nem fogjuk az apát megtalálni. Anyum viszont szeretné megtartani a babát és az érdekelne, hogy ha megszületik mit fognak írni az "apja neve" részhez ? Kinek a vezetéknevét fogja kapni ?
2016. dec. 25. 22:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
38%
Könnyű vérű az anyja finoman szólva és en vagyok lepontozva ? Grat :D ilyet kis csitri tini lányok csinálnak,de egy gondolom középkorban lévő nőtól hát finoman szólva k.rv@..gáz
2016. dec. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
45%
Miért ne lehetne egy nőnek felnőtt korában egyéjszakás kalandja?
2016. dec. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
34%

12: legyen, akár a három szomszédos megyéből mindenkivel végigdugathatja magát.

De GUMIBAN!

És akkor nem kerül ilyen helyzetbe, hogy lövése sincs, kitől terhes.


Büszke lehet magára!

2016. dec. 26. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
83%
Saját tapasztalatomat írom le. Ugyan így jártam, a fiam születése után be kellett mennem a gyámügyre ahol mindent elmondtam őszintén. Képzelt apa bejegyzését nem kértem, azt mondták oké, 3 éves koráig nem lesz beírva neki semmi, hátha addig apuka mégis előkerül (0 esély volt rá). Azóta van új párom, aki saját nevére vette a fiamat, ha nem így lett volna akkor 3 évesen egy felmenőm nevéből kreált nevet írtak volna be az apa részhez.
2016. dec. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
80%
Előző vagyok, azt elfelejtettem leírni hogy anyukád jelenleg használt vezetéknevét fogja kapni a kicsi. Én a férjezett nevemet tartottam meg válás után és azt kapta a fiam is, nem a leánykorimat.
2016. dec. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
63%

Jah persze,anyád terhes lett...

És persze rögtön el is mondja a gyerekének. Biztos bízott benne,hogy te okosabb vagy,mert ő csak annyit tanult meg,hogy láb szét és kefél!

2016. dec. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
54%
Már bocs, de abban mi a nem hasznos, hogy le írtam az ügymenetet? Az, hogy közben nem tettem megjegyzést a kérdezőre?
2016. dec. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!