Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ilyenkor engednem kellene a...

Ilyenkor engednem kellene a gyereknek? Ő érzi, hogy bírja e?

Figyelt kérdés

Középfül gyulladása van a mandulájától. A doki szerint nem súlyos, nem fertőző, ha akar, mehet, ha nagyon fájlalja, maradjon otthon.

A lányom kitűnő tanuló, ösztöndíjas, sosem lógna, betegen is be akar menni. Most mehet, szeretne is, de nem lenne jobb neki itthon?

Azért is szeretne menni, mert most a színjátszósokkal és a kórussal is próbálnak, jutalomkirándulásra mennek, fellépések lesznek. Nem akar lemaradni.

Megértem, és szerintem elég nagy ahhoz, hogy eldöntse, mit akar.

Ha nincs jól, bármikor hazajöhet, 5 perc alatt ott vagyok érte.

Ti hogy gojdoljátok?

9 éves.


2016. dec. 8. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, hogy az egészségénél nincs fontosabb.

Nem engedném iskolába, amíg nem egészséges. A középfül-gyulladás nem egy kis megfázás...

2016. dec. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Ha a doki szerint mehet, akkor menjen ha akar.

Amúgy egy 9 éves pont nem elég nagy ahhoz, hogy ilyent eldöntsön. Egy felnőttnek is az orvosra kéne hallgatni, nemhogy egy gyereknek.

2016. dec. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

4,5 évesemnek a gyerek fül-orr-gégész mondta, hogy mehet nyugodtan oviba (jött a Mikulás, ugye).

Egy 9 éves sztem el tudja dönteni, hogy bírja-e.

Ja, szintén k.fül gyulladás.

2016. dec. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Ha az orvos azt mondta, hogy mehet, és ő is szeretne, akkor persze, engedném.
2016. dec. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%

Ha az orvos is megengedte és a lányod is szeretne és gond esetén Te is 5 perc alatt ott vagy, akkor nem látom okát miért ne mehetne :)

Persze azért ne tolja túl magát. Ez most nem az a helyzet amikor mindig 100%-on kell pörögni.

2016. dec. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!