Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tetszenek ezek a lány,...

Hogy tetszenek ezek a lány, fiú nevek?

Figyelt kérdés

A) Fiu:

a, Armand

b, Alex

c, Oktáv

d, Meliton

e, Dominik

f, Donát


B) Lány:

a, Izméne

b, Auróra

c, Aida

d, Zselyke/Zsejke


Melyiket adnátok a gyerekeiteknek, és melyiket egyáltalán nem?

És azt is hogy miért adnátok és miért nem!

Kort,nemet is legyszi!:)



2016. dec. 18. 08:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
77%
Borzasztóak. Ne haragudj, de cigók adnak ilyen idióta neveket a gyerekeiknek.
2016. dec. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%

Jajj, de szörnyű nevek.

A fiú nevek közül az egyetlen elfogadható az Alex, de nekem nem tetszik a hangzása.

Oktáv, Meliton: ezt komolyan gondoltad?

Dominik: tucatnév, nagyon sokan adják

Izméne, Auróra: szegény gyerek, ali fogja várni, hogy nagykorú legyen és nevet változtathasson.

Aida: ezekböl talán ez a legjobb.

Zselyke: annyira elterjedt lett, hogy semmiképpen nem adnám.

35/N

2016. dec. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
49%
Az Alex és az Aida még elmegy, de a többit semmiképp nem adnám, bocsi.
2016. dec. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%
Alex a fiam, az tetszik egyedül. Dominik elmegy.
2016. dec. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
A fiúk közűl az Alex jó. A többi nem tetszik. A lányok közűl az Autóra csak az Francia név , még a Zselyke normális.
2016. dec. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
46%

Ha már Alex, akkor miért nem Sanyi?

Figyelj, annyi normális név van, miért kell büntetni a gyereket a szülők kitűnni vágyása miatt.

Eszter, Réka, Krisztina, Noémi

Péter, Dávid

2016. dec. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%
Remélem, csak egy unatkozó tini vagy, nem pedig a születendő gyerekednek akarsz nevet választani ezek közül. Egyedül az Alex vállalható és talán még a Dominik, a többi borzalmas.
2016. dec. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
66%

Sokkal szörnyűbb nevekre gondoltam, én is szeretem a különlegesebbeket :) Leírom mindről, hogy mit gondolok:



A) Fiú:


a)Armand: Ismerek egyet, már nem is kicsi fiú (15 éves), helyes fiú, lehet hogy ezért is számomra nem idegen, nem csúnya, de nem jutna eszembe, hogy adjam

b)Alex: Közeli családunkban egy 2 éves kisfiút hívnak így. Nekem ez a név nagyon nem tetszett/tetszik. Nem különleges és a hangzása sem szép.

c)Oktáv: Na ez számomra különleges. Igazából szép is, de azonnal a zenei kifejezésre asszociálok, de szerintem ez nem gond, mert semmi rosszat nem jelent.

d)Meliton: Szerintem ez a név az egyik legkülönlegesebb a fiúk közül. Nekem ez nagyon tetszik, bár találni kell valami elfogadható becézését, mert ez egy babának túl arisztokratikus, de egy férfinek szerintem ez egy nagyon férfias név.

e)Dominik: Semmi extra nincsen benne, ráadásul a Domi becézése sem tetszik. Ismerek nem is egyet, szóval nekem ez már a gyakori kategóriába esik. Nem borzasztóan csúnya, de nem akarnám ezt a gyerekem nevének.

f)Donát: Sose gondoltam, de ez az egyik kedvenc fiú nevem. Egy nagyon édes pofijú, kék szemű, szőke hajú kisfiút hívtak/hívnak így. Ma már kb 8 éves, de amikor megismertem (az anyját is akkor ismertem meg), nagyon megtetszett ez a név. Persze van, aki elsüti a "Donald" kacsa poént, de ezt igazából válaszra sem lehet méltatni, mert NEM egy a két név, tehát ez olyan, mintha kb azt mondanád, hogy Hüvelyk Miki. Nincsen értelme. Szóval nekem ez egy szép név.


B)Lány:


a)Izméne: Szerintem ez egy nagyon szép lány név. Ismerek Izabellát, és őt "Izi"-nek 'Izus"-nak becézik, ami nekem nagyon tetszik. Viszont az Izabella nem tetszik. Így meg lenne oldva ez a probléma, mert az Izméne egy kislánynak aranyos becézéssel bír, míg egy nőnek szép hangzású és egyedi.

b)Auróra: Nekem nagyon mesebeli, gyönyörű név. Egyetlen bajom, hogy esetleg elkezdik úgy becézni, ahogy már nem lenne az. Számomra az egyetlen elfogadható becézése az "Auri". De szerintem ezt nem is kell mindig becézni, olyan gyönyörű név.

c)Aida: Nagyon nem tetszik. Sokan máshogyan mondanák, hallottam már. Van aki "i"-vel mondja, van, aki "j"-vel. Ennek nem tenném ki a lányomat. Amúgy csúnya is szerintem.

d)Zselyke, Zsejke: Ez a év önmagában nem csúnya. Viszont! 1.) Mióta az a nagyképű celeb ezt a nevet adta a lányának sokkal ismertebb név lett, rengetegen adták/adják, tömegnevet meg nem akarok. 2.)Azt sem akarom, hogy az ő lányára asszociáljon mondjuk valaki, ha meghallja a lányom nevét először. Ezért sem nevezném el a lányomat "Sakira"-nak. Nem azért mert cigányos. Hanem mert nem akarom, hogy azt higgyék, hogy egy ma élő, ismert (vagy majd ismert ember) után lett elnevezve. 3.)Ha kimondja a nevét senki sem tudja, hogy "j"-vel vagy "ly"-vel kell írni. Ezért sem tetszik.


30/N

2016. dec. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a negativ es pozitiv velemenyeket is!

Foleg neked utolso, hogy elmondtad az osszes nevrol a velemenyedet?

De az Aurorat azt hogy beceznek mashogy?

2016. dec. 18. 10:29
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Aurórát én simán becézném Rorinak, ha nagyon akarnám.
2016. dec. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!