Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol tudnék gyerek függönyt és...

Hol tudnék gyerek függönyt és szőnyeget venni?

Figyelt kérdés
miskolci vagyok,ha tudna itt esetleg valaki hol lehet kapni az jó lenne,de pestre is megyünk,úgyhogy az is érdekelne ha valaki ott tudna.Kisfiam lesz,úgyhogy valami fiús függönyt(nem sötétítőt) szeretnék a szobájába,de sehol nemtalálok,meg szőnyeget sem.:S Vagy van a neten esetleg olyan hely ahol lehet rendelni?Köszönök minden választ!(25h)
2010. ápr. 29. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Az Ikea az Örsön elég jó dolgokat árul.Miskolcon esetleg a Sconto, de azt nem tudom milyen.
2010. ápr. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
esetleg ha van a közeletekben MÖBELIX vagy diego
2010. ápr. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a piacon vettem mici mackós,meg sima tedy macis szőnyeget(láttam dínosat is):-)

Lányomnak meg hercegnős függönyt.Olcsobban meguszod és ugyan azt kapod szinte:-D

2010. ápr. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek:)Sconto már nincs miskolcon,helyette van a möbelix,ott még nemnéztük meg a diegoba sem.Remélem lesz valahol:)
2010. ápr. 29. 20:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!