Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Érdemes szőnyeget tenni? Ahol...

Érdemes szőnyeget tenni? Ahol kicsi gyerek van és mászik?

Figyelt kérdés
mert utáloma szőnyeget.Igyis a házamat úgy tervesztem hogy könnyű legyen a takaritás. én fölsöprök,nekem könyebb mint előcipelni a porszivót mig bedugom a zsinórt már felis söpörtem volna. És nálunk szekrény sincs hanem gardrob van hogy nekelljen pipera polsokat törölgetni mert azzal ment el régen annyi időm.
2009. jún. 12. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is pont ebből az elgondolásból nem rakok szőnyeg. Utálom, nem lehet kitakarítani. Hiába porszívózok fel, tudod mennyi kosz marad benne? Porszívózhatok 100 évig akkor is retkes marad. Néhány helyen rongyszőnyegeim vannak, ezeket csak kirázom, vagy be a mosógépbe és kész.nem fázik meg, benti cipő van rajta.
2009. jún. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk kezdetben linóleum volt a gyerekszobában , de amikor mászott és a földön játszottunk vettünk szőnyeget. már 2 éves és hol itt hol ott játszik. A kölköket nem érdekli mi van a fenekük alatt. A szőnyegre egy nagy pokrócot terítek és amikor vendég jön csak összegöngyölöm mindenestül, sarokba dobom és tádámm szép rend van pillanatok alatt és csak kirázom, néha mosom. Szal elég ha csak leterítesz valamit, valami puhát, hogy ne koppanjon akkorát a gyerkőc!
2009. jún. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem nem jó ötlet.

A szönyeg minden szar mocskot magába szív,a porrol nem is beszélve.Nem a legjobb ötlet egy kis gyerek közelében.

2009. aug. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!